| hellygirl a întrebat:

Am nevoie de ajutorstraight face acu aprox 1 saptamana mi-am inceput viata sexuala. si prietenul meu era virgin.am folosit prezervativ si a bagat-o doar de cateva ori pentru ca nu era chiar teapana si nici nu si-a dat seama cand i-a murit. e posibil sa fiu gravida?

6 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Mai fetelor daca va apucati de sex de ce nu cititi ca sunt atatea articole pe net privind modul prin care se poate ramane gravida.Gravida poti ramane in cazul in care iti ajunge sperma in vagin si daca esti si in perioada de ovulatie. Asa poti ramane gravida. Va puneti repede cu craci in sus si pe urma dati din colt in colt, cu intrebari tampite, sunt sau nu gravida. Invatati sa va protejati si pe urma va f.ti pana rupeti patul si prezervativele.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu cred. Daca ati folosit si prezervativ ...sunt sanse mici.Ca sa ramai insarcinata trebuie sa ai contact sexual neprotejat cu partenerul tau si el sa- si "dea drumu" in tine. daca i-a murit inseamna ca nu a fost excitat de'ajuns sau nu are experienta

| SociallyDepressed a răspuns:

E posibil sa scrii corect din punct de vedere gramatical inainte sa pui o intrebare?
Daca v-ati protejat cum sa fi insarcinata? Ai internet, foloseste-l si informeaza-te!

| Cherry a răspuns:

Deci.specifica,si-a dat drumu in tine?

| Rapture a răspuns:

Nu e posibil. E 100% sigur. Logic ca esti insarcinata! -sarcasm-
Pentru Dumnezeu, intelegi in p*** mea odata ca pentru a ramane insarcinata, sperma [ AIA DE LA BARBAT]trebuie sa intalneasca un ovul [ ALA DE LA TINE]!

| Otilia_1731 a răspuns:

Nu. Daca a folosit prezervativ si si-a dat drumu in prezervativ nu ai ramas.