| ClassyMadafaca a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Imi place de o fata, si ea ma place, nu suntem impreuna dar totusi ne comportam ca intr-o relatie. Venind vorba de sarut, ea imi zice ca nu stiu sa sarut, dar nici nu mi-a dat sansa sa fac asta. straight face Pur si simplu, au fost mai multi pupici pe buze. O iubesc si nu vreau sa ma indepartez de ea, si vreau sa-i demonstrez ca stiu si sa sarut. Ce si cum as putea face in situatia asta?

5 răspunsuri:
| PDM2000 a răspuns:

Ehhh spune doar asa sa te provoace sa o saruti tu. si chiar ai putea bineinteles ai nevoie de parerea ei pentru asta? Gaseste un moment potrivit si gata. iti da de inteles ca sunteti impreuna dar cinestie ce este in capul ei asa ca ai putea sa o intrebi. incearca sa nu ii arati ca esti timid si ca chiar sti saruta asa ca bafta la mozollaughing kiss

| ClassyMadafaca explică (pentru PDM2000):

I-am dat o poza cu doi care se saruta si mi-a zis "Astia am fii noi doi daca ai stii sa saruti laughing". Chiar crezi ca spune asta doar sa ma provoace sa o sarut eu? thinking

| PDM2000 a răspuns:

Da draga cheama-o chiar acum afara si arata-i ca sti sa i bagi limba in gura mai bine decat si- baga aia din poza laughing)

| ClassyMadafaca explică (pentru PDM2000):

Esti cumva sarcastic/a... sau?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea zice ca nu stii sa saruti, roag-o pe ea sa te invete sa saruti.