| tbxx a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru urgent! imi place de un baiat la scoala si tot ma freaca o fata la cap sa-i zic de cine imi place,, si eu nu vreau sa-i zic ca sigur o sa afle baiatul ala si o stric prietenia, sau poate o sa devina mai buna, si o sa ma bage mai mult in seama, dar daca as putea calatori in timp as sti dar nu stiu! scuze sunt nebuna da nu stiu ce sa fac va rog ajutati-maa! mi-e frica ca as strica TOT intre noi 2, ne intelegem f bine, el e intre tupeist si rusinos, e un baiat dragut ssi nici nu stiu sa mai scriulaughing ca am atatea in cap mi-e frica sa nu rada copiii de mine pe la scoala, cand sunt prin preajma lui.sa zica: uu! iti place de el si chestii de astea.pls ajutati-ma promit ca dau funda:X [app: nu pot sa tin in mine, chiar as vrea sa zic, dar nu pot! va rog sa ma intelegeti! :X toata lumea ma roaga de la inceputu anului sa zic, nu stiuuuuuuuu ce sa faaaaaaccc! ]]

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti mentine relatia in secret la scoala va comportati ca 2 colegi si afara sunteti 2 indragostiti.

| Ciresikaaa a răspuns:

Spunele sa nu te mai tot intrebe ca oricum nu o sa le zici,
si asa te vor lasa in pacewinking

| sysy13498 a răspuns:

Daca nu risti nu castigi... si nu cred ca o sa se rada... iti place de cineva mare chestie e normal sa se intample.
. oricum sper ca ai inteles ce am vrut sa zic

| lyTTTT a răspuns:

Pai poti sa zici ca nu-ti place de nimeni si asa o sa te lase-n pace. si daca-ti place mult de el. intreaba-l de cine-i place chestii si cine stie ce o sa -ti zica smug. succes!

| Wildie a răspuns:

Spune-le ca este secretul tau. Mm... sunt in aceeasi situatie ca tine si nu stiu ce sa fac...

| DaDaDa a răspuns:

Spune-le asa,, ce tot aveti cu mine?laughinglasati-ma sa respirlaughingnu vreau sa va zic si PUNCTlaughing{eu nu am incercat asta pana acumrolling on the floor}si apoi il tragi pe baiatul ala de care iti place intr0un colt si spune-i ca iti place de ellaughingrolling on the floor{eu nu am incercat nici astalaughing}

| butterflye a răspuns:

Astea sunt copilariilaughing niciodata nu te lua dupa gura lumiilaughing si ce treaba are restul lumii cu tine si cu ce simti tu pentru elraised eyebrows e numai problema ta, tine minte astahappy daca ai ceva de spus spune'i nu ezita.ii spui frumos: uite stiu ca esti amicul meu dar as vrea sa stii ca te plac si sunt curioasa daca sentimentul este reciproc. daca nu, nu este nici o suparare, ramanem in continuare prietenihappy...si asa nu se va distruge nimic... chestia asta e asa de inceput cand o sa mai cresti o sa apara altcineva si tot asa. si nu arata ca esti fiarta dupa el. fi normala.fa'l sa te placa nu arata disperarea. sper ca am fost de ajutor:* bafta