| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfatsad.De la baieti dar si de la fete. Imi place de un tip, are 18 ani iar eu 16. Vorbim destul de rar, dar chiar vreau sa ii dau de inteles ca il plac...As dori sa il intreb daca vrea sa iesim la un suc dar nu stiu daca e bine.Niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Buna. Intra intr-o discutie cu el(pe mess, fata in fata, cum vrei tu), fa-l sa rada, vorbiti despre lucruri diverse, iar la sfarsitul conversatiei il inviti undeva. Daca va vedea in timpul conversatiei ca puteti comunica, sigur va accepta( eu as accepta, cel putin). "Succesuri".

3 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

El te baga in seama? Se uita la tine? Intreaba si u prieteni de ai lui sau daca ai o pirtena care il cunoaste pune-o sa sa aduca discutia despre tine cand este cu el si vezi ce zice. Daca nu capu sus ca mai sunt baieti daca ai nevoie de sfaturi imi dai un msj ( nu prea imi place sa scriu pe public )

| neutrino a răspuns:

Iti place de un baiat ca animal, nu stii nimic despre el si ai dori sa incepi o relatie cu el. Daca el accepta e bine, nu conteaza cum te priveste el, daca-i placi sau nu. Relatie sa fie. In acest caz intreba-l direct, ce ai de pierdut?

| Andrei233 a răspuns:

E bine.Intreaba-l happy