| fuhhgyr374 a întrebat:

Deci eram afara si m-am lovit la picior si m-am asezat pe scarile din fata casei si cainele meu era langa mine. Din rana curgea sange. M-am uitat pentru o secunda in alta parte si fara sa observ cainele a venit si m-a lins pe rana. Poate sa mi se intample ceva daca m-a lins?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Ti se vor intampla doar lucruri benefice. Nici gand sa risti sa iei vreo boala sau ceva. Rana se va vindeca mai repede.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cainele tau ti-a aratat afectiune. Oricum trebuie sa dezinfectezi rana si sa te pansezi.Indiferent ca te-a lins cainele.