| sela_2699 a întrebat:

Am o intrebare daca baitul sa atins cu organul genital de vaginul fetei fara prezervativ si la introdus putin si imediat la scos fara sa ejakuleze deloc ba chiar era komplet uscat poate ramine fata insarcinata?

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă n-a apucat să lase lichid preejaculator pe acolo, zici că era complet uscat, atunci nu.

| bia0000 a răspuns:

Daca pui astfel de intrebari inseamna ca nu ai o varsta prea mare...si inainte luati-va masuri de precautie:prezervative se gasesc in toate magazinele

| SnitiCuTrademark a răspuns:

NU!
Voi chiar va apucati de sex fara sa stiti chestii elementare? straight face
Data viitoare foloseste prezervativ, pentru orice eventualitate, si in cazul contactului sexual neprotejat tipa sa ia pilula de a2a zi.
Have fun. smug

| Lorenada a răspuns:

Nu poate ramine insarcinata, deoarece nu a ejaculat in ea, dar in cazul in care el o penetra se mai putea, fiindca in timpul actului sexual se scurge o picatura de sperma, si se poate sa ramii insarcinata, dar aceasta se intimpla in rare cazuri.

Răspuns utilizator avertizat
| geo_1909 a răspuns:

Daca esti sigura ca nu a ejacoat normal ca nu are cum

| Monika_8761 a răspuns:

Nu se poate pentru ca era uscat daca zici deci nu are cumwinking