| NimeniAlţii a întrebat:

Am o intrebare pentru fete in general la care va rog sa raspundeti cat mai adevarat.
Daca un barbat cu un penis de 21 cm s-ar culca cu voi si dupa v-ati culca cu altul care are 14 cm ati simti ca lipsesc acei 21 de cm sau nu ar conta?
Va rog raspundeti cat mai sincer

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

In fapt nu cat de mare e conteaza si grosimea, daca un lucru e gros e o frectie mai puternica, degeaba e mare si subtire, un penis gros practic prin frecare peretilor vaginului stimuleaza stimuli = muschi vaginali, asa ca terminati cu nebunia cu 21 de cm, grosimea conteaza

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic NU fata/femeia nu ar simti nicio diferenta dintr-un motiv logic si rational extrem de simplu. In vaginul ei, care probabil poate sa aiba o adancime de 10-11 cm intra doar primii 10-11 cm din lungimea totala de 21 cm in primul caz dar si din cei 14 cm in al 2-lea caz. Luand in considerare faptul ca femeia nu prea are cum sa vada cam cat din penis intra in vagin, ea nu are cum sa-si dea seama daca au ramas pe din afara 10-11 cm sau doar 3-4 cm din moment ce simte ca vaginul ii este umplut complet, pana la refuz. rolling on the floor Un raspuns mai sincer de atat nu se poate formula!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ia da tu un telefon sau un SMS lui Florin Prunea ori Banel Nicolita fosti jucatori de fotbal la echipa Steaua, sau lui Stefan Banica jr. ca sa-ti spuna ei (din sursa sigura :)) ) ce lungime de peste 20 cm nasoara penisul lor? :D https://spynews.ro/......22633.html https://www.libertatea.ro/......esc-470357 Sanatate!

| Hammurabi a răspuns:

Nu sunt fată dar nu mă pot abține să-ți nu-ți răspund pentru că faci o greșeală gravă.
Dacă te-ai culca cu un bărbat cu penisul de 21 cm iar apoi cu unul cu penisul de 14 cm, ai simții că-ți lipsesc 7 cm, nu 21.
Ce naiba, e aritmetică de școala generală.

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru Hammurabi):

Se referea la penisu de 21 in sine, daca se simte diferenta

| Hammurabi a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Scuze... am uitat să scriu "sarcastic" la începutul răspunsului laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți dai seama ca se simte, dar depinde și de cât de adânc este vaginul fetei respective, pentru ca dacă ea are un vagin sa zicem de 15 centimetri, atunci penisul de 21 era prea mare pentru ea și al tău e perfect.

| NimeniAlţii explică (pentru anonim_4396):

Mersi.te voi pune astigatoare daca nu mai spun alti ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o intrebare capcana, nu exista penis de 21 de cm.E bunicica gluma ta...

| Maria54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista și mai mare de atat

| Maria54 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai liniștit sunt fata și mare nu e întodeauna bine da sunt sigura dacă STI cum sa îl folosești nu și-ar mai aduce aminte de celălat de 21

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maria54):

Da,bine ai venit pe TPU si imi pare rau ca se vorbesc prostioare pe aici, e bine ca nu esti rusinoasa din fire.Stiam ca exista si „mai mare de atat", am aflat de la fosta când mi-a dat vestea ca se desparte de mine...
In fine, nu mi-am revenit nici acum, a trecut un an si tot singur sunt, cred ca am ramas putin complexat...

| NimeniAlţii explică (pentru anonim_4396):

Si eu frate aceeasi problema sad
Parca mor ma jur...

| DanyDav a răspuns:

Hmm, pai depinde de fata, de la caz la caz, mai scunda, mai inalta, din ce am vazut eu cam sa e si cu adancimea vaginului.
Dar la ce imi foloseste ca am un penis de 19 si ceva cand ma *** cu una la care dupa ce l-am bagat jumate, incepe sa smiorcaie, nu mai zic ca la oral majoritatea se ineaca dupa ce iau capul si inca putin din penis, eu unu ma simt mai bine cand penisul este introdus total, in consecinta sunt avantaje si dezavantaje.

| AndreiZH a răspuns:

Ba nu-s fata da pot zice cas inginer.Pai in primul rand depinde de adancimea vaginului si pretentile ei Parerea mea e ca ar trebuie putin mai scurta dar mai groasa daca stii cum zic pentru largirea muschilor vaginali si din astea