| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema. Iubitul meu vrea sa-mi petrec Revelionul la el, iar eu cred ca el vrea sa face sex sau alte nebunii...Amandoi avem 14 ani si eu il iubesc ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| GeooEuu a răspuns:

Heloo! E o simpla invitatie. Adica doar te-a invitat de revelion baiatu' ce-i rau in asta. Aveti doar 14 ani! Totusi! Zic sa te duci. Nu-i nimic rau in asta.[funda te rog daca te-am ajutat]

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca te-a invitat sa faci revelionul cu el aia nu inseamna ca te a chemat sa faceti sex, tu fa cum crezi...

| KaterinaPetrova a răspuns:

Clar nu!
o sa regreti mai tarziu!

| DeeaMarry a răspuns:

De ce nu va petreceti voi revelionul impreuna cu alti prieteni, la fel cum fac ceilalti copii de varsta voastra?
Ati fi impreuna si te-ai scapa si de o mare grija.

| anss23 a răspuns:

Îi spui sincer ce simţi şi nu te laşi manipulată. Adică întreabă-l pe faţă dacă are gânduri "necurate".laughing
Şi nu face greşeala de a face sex cu el doar pentru că acum ţi se pare că vă iubiţi la nebunie şi nu vă veţi despărţi niciodată. Eşti prea mică pentru asta, fizic şi psihic şi dacă te va şantaja înseamnă că nu te merită!

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca iti etse iubit si este de incredere (si nu tia pomenit niciodata de sex)ar trebui sa ai incredere in el! Il poti intrewba daca vrea sa iti faca ceva, iar daca nu poti sa iti petreci fara nici o problema revelionul la el, dar atunci cand tie somn sa mergi la tine acasa sa dormi.
O zi buna!

Răspuns utilizator avertizat
| Crytek6 a răspuns:

Sa faci sex cu el de revelion?

| alixD a răspuns:

rolling on the floor da te'ai gandit bine inainte sa scrii de iubire? Sigur il iubesti ffff mult inexplicabil ce sa zic copii din ziua de azi se gandesc numai la prostii rolling on the floor auzi Sex la varsta astarolling on the floor rolling on the floor

| anyway18 a răspuns:

Mai sunt vreo 2 luni si nici eu nu m-am gandit ce sa fac de revelionlaughingin fine sa vorbim de tine acum.Nu trebuie sa crezi ce ar vrea, daca u nu esti pregatita pentru chestia asta vorbesti cu el, daca vrea intelege daca nu nu, pa si gata.in al doilea rand, nu crezi ca esti prea mica pentru asta? decat sa ai vreo problema mai mare mai bine lasa dragostea de o parte si pune mana pe carte ca o sa tot ai timp de sex si mai stiu eu ce.ok? te pup si ai grija ce faci sa-ti fie bine

| oncemore a răspuns (pentru anyway18):

Auzi ma abtin sa-ti zic ceva...tongue

| anyway18 a răspuns (pentru oncemore):

Auzi nu ti-am zis cu rautate nimic.dar ce sa-ti fac la mintea ta nu ma pun ca intelegi si crezi altceva vad.

| 1261996 a răspuns:

Sa nu faci sex cu el.nu poti sti daca relatia va tine si in viitor.si ai putea fi dezamagita mai tarziu.nu poti avea atata incredere in oameni din propria experienta iti spun chiar daca e iubitul tau sau alta persoana si crezi ca il cunosti foarte bine doar pentru ca il iubesti e posibil sa te inseli. depinde acum cine mai vine la acel revelion vezi ce faci

| FanChimii a răspuns:

Drăguţa, la 14 ani e ok să simţi fluturi în stomac, nu un copil în burta! If u know what I mean.
PACE :*!

| roxy24 a răspuns:

La virsta ta eu zic ca e prea devreme.Mai bine ia si invata decat sa te gandesti la astfel de prostii.

| Saramt a răspuns:

DA MA DA, ASTA VREA SA FACA!
Nu poate bietu baiat sa te invite de revelion la el ca tu crezi ca vrea sa faca sex cu tine la 14 ani!
Bine ma, pregateste-te cu prezervativerolling on the floor, pastiluta de a doua zi in caz ca uiti si asa mai departe.rolling on the floor
PREA TE GANDESTI LA SEX DE LA VARSTA ASTA!
Ia-ti sex-ul din MINTE!
Stiu ca acum copiii se gandesc numai la sex, dar incearca sa nu mai crezi ca ar vrea sa faceti sex. O simpla invitatie la revelion in familia lui nu strica!

| eqeqeqeqdubleseqeqqweqe a răspuns:

Pana la revelion mai este.