| AnaRebeca7 a întrebat:

Am o problema. am un iubit la care tin foarte mult, el este perfect toate fetele il plac joaca volei deci e clar ca are un fizic super si e fotomodel, e asa dragut cu mine si sensibil (dar cam numai cu mine in general e destul de rautacios cu lumea) dar ma iubeste a plans odata o jumatate de ora cand i-am facut o farsa ca il parasesc. si spune ca sunt foarte frumoasa dar ca ma iubeste in special pentru gandirea si comportamentul meu... nu stiu ce sa zic. nu sunt urata si pe mine ma plac multi baieti dar parca el e mai bun si e si bogat( nu ca eu asi fi saraca) faza eca urasc unn lucru la el asaa tare : bea mereu cu gura direct din sticla de 2 litri chiar si de 5 litri! uraste sa isi puna in pahar si asta ma scoate din minti! de ce ii e asa greu sa bea normal, e oribil la faza asta... va rog vreau sfaturi cum sa nu ma mai deranjeze asta funda happy

18 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Tu te asculţi ce zici? Dacă l-ai iubi din inimă nu ar conta cum bea el din sticlă.Ţie şilă să bei dăpă el, dar când vă sărutaţi nu-ţi produce greţuri?

| AshuraElric a răspuns:

Te-as intreba cati ani ai, sau cati ani are el, dar nu conteaza pentru ca oricum nu va dau prea multhee hee
Tie iti place baiatul asta pentru ca arata bine, este poular si...arata bine.(faptul ca parintii lui sunt bogati, e partea a doua). Ii faci anumite farse, care nu isi au locul intr-o relatie serioasa, doar pentru al tachina pana la lacrimi.Acum, daca el bea direct din sticla de 5 litri macar nu te afecteaza direct thinking ar trebui sa te bucuri ca nu-si ascunde acest "defect". Din punctul meu de vedere cei care scuipa au o adevarata problema (poate toti fac asta, pote nu...eu una nu i-am vazut pe toti) whistling, in relitate cu totii avem defecte, si cred ca si tu ai cateva despre care nu ti-a vorbit.
Sunteti tineri, frumosi (modestihee hee ) traiti-va viata, adica sansele de a ramane cu el pentru tot restul vietii sunt destul de mici.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu iti iei un asemenea prieten, i-al doar daca se lasa de alcool, vrei sa ai un prieten alcoolic?

| BonneLess a răspuns:

Nu înțeleg care este problema ta.
1. Îți este scârbă să bei dupa el.
2. Ți se pare un lucru jenant a bea din sticlă.
Dar când îl săruți?

| neutrino a răspuns:

Din tot ce ai scris am inteles ca problema ta este ca iubitul bea " cu gura direct din sticla de 5l". Nu ne-ai spus ce anume bea. Din modul cum ai scris, am inteles ca tu ai mai multe probleme, dar maretia situatiei materiale si nu numai, nu-ti da voie sa le vezi. Poate ca pana cand frumosul si bogatul tau iubit va ajunge sa bea cu gura direct din damigeana, ai sa vezi realitatea in care traiesti.

| FamousGirl4 a răspuns (pentru neutrino):

Doamne. Fata, are o problema. Ok? Daca chiar aveati ceva sfat sa-i dati comentati pana atunci nu.
Draga mea, baietii in general, au un orgoliu propriu. Trebuie mereu sa te joci cu el, sa-l provoci. Crezi ca daca ii spui va renunta? Nici vorba! Incearca sa faci glume pe seama asta. "Iar bei din sticla?laughing" si daca nu se supara il mai faci si taranlaughing. Asta il va motiva sa renunte la acest obicei in favoarea ta. Sa nu iti fie frica ca este curtat de fete sau... Gandeste-te doar ca el pierde, trebuie sa fi foarte dura cand e vorba de infidelitate. Ok? Capul sus si bafta multa :*

| 3xfemeie a răspuns (pentru neutrino):

Acum are sensibilitate la 5l si atunci va avea realitate la damigeana. big grin
. Unii chiar au "probleme", ce sa zic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

Stii dupa ce am citit fraza cu,, urasc un singur luctu la el asa tare"singer, ma asteptam sa fie ceva cu totul si cu totul altceva. Uite faza e ca chiar tu ai spus cu gura ta ca este frumos, dragut cu tine si modest.Insa tu la-i descris intr-un cuvant perfect, iar bautul cu gura este doar un mic defect, adica imposibil nenumarati oameni, printre care te numeri si dumneata sa aiba macar un mic defect.Si sincer, nimeni nu e perfect, nici macat tu sau prietenul tau, iar un mic defect nu iti poate strica increderea in el, nu?

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Alo? Ai gresit total adresa. Incearca inca o data la cel/cea care asteapta un raspuns. Eu nu astept.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

Aloo si tie!? Te doare capul?! laughing Eu m-am referit la partea amuzanta cu damigeana.Dh'oamnee! laughing Forget It! oh go on

| Dariusuu a răspuns:

De ce nu ai postat-o la Amuzante?

Acum pe bune.

Vorbesc serios.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Total absurd.Nu gasesti ceva mai bun de facut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesti? Adica. nu, serios, tu glumesti? Mai citeste o data ce ai scris. Deci tu esti bogata, frumoasa, toti te plac si ala bea direct din sticla de 2 l. MAMAAA, SA SUNAM LA POLITIE?

| Foxyyyy a răspuns:

Te descuri la trolling se pare, nimeni nu prea si-a dat seama ca nu e pe bune laughing

| pisicutzamik a răspuns:

Buna fiecare are si calitati si defecte, daca il iubesti o sa treci peste aceasta mica problema, bafta

Răspuns utilizator avertizat
| AnaRebeca7 explică:

Sunteti niste draguti