| Allyna829393993920 a întrebat:

Am o problema. Nu stiu daca faptul că si-a dat drumul in mine a influențat. Pe 29 august mi-a venit menstruatia. Pe la începutul lui septembrie mi-a trecut. Pe 5 am facut sex neprotejat si si-a dat drumul in mine. Au început zilele următoare sa ma doară ovarele si ieri mi-a curs sange. De ce? Abia pe la sfârșitul lui septembrie trebuia sa vina menstruatia.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Alina! Mergi la medicul ginecolog sa te consulte, ce varsta ai? Sanatate.

| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza si citeste cu atentie raspunsul transmis in urma cu cateva zile la o alta intrebare postata aici pe TPU :
https://www.tpu.ro/......mul-pe-12/
Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Există șanse să fi rămas însărcinată.
Mai bine du-te la medic.