| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca baietii se indragostesc foarte repede de mine,in special colegii cu care imi petrec mai mult timp. Dupa ce devenim prieteni buni in sensul ca stam mai mult impreuna, vorbim, radem,glumim ca niste prieteni,dupa catva timp ei incep sa simta ceva pentru mine iar intentia mea nu e niciodata sa-i seduc sau sa-i cuceresc pur si simplu ii consider prieteni, colegii cu care imi petrec timpul.Asa mi se intampla si in generala, acum sunt la liceu.De ce? nu pot spune ca sunt foarte frumoasa sau foarte desteapta, sunt relativ ok in ambele cazuri.

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Te-ai descris ca fiind „nici proastă da' nici deșteaptă"...

| Dariusuu a răspuns:

De ce mai întrebi când ști răspunsul?

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Si ai postat aici ca sa ce? happy unii arata mai bine altii nu ce sa-i faci, da trebuie sa fim modesti pana la urma

| AndreiPiticu99 a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

A supus De ce? dar tu nu stii sa citesti

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Da-mi si mie skype-ul sau id tau sa experimentez asta laughing

| Ivanovicius a răspuns:

Nu trebuie sa fii nici foarte desteapta nici foarte frumoasa. Daca ai un pic din fiecare e foarte bine. Daca te intereseaza un baiat anume du-te si spune-i. Merita!

| AngelBoy a răspuns:

Nu pot sa zic daca esti frumoasa sau desteapta, dar pot sa zic ca esti „ foarte modesta ".

| redy04 a răspuns:

Sincer sa fiu nu pari prea interesanta.
Exista 2 categorii de oameni interesanti:

- cei cu adevarat interesanti, care nu intra pe TPU sa intrebe de ce sunt interesanti
- cei care se cred prea interesanti asa mult ca dau pe afara, care in incercarea de a fi cool atrag persoane langa ei o anumita perioada de timp (pana se prind restul cum sunt de fapt) dupa care sunt ocoliti de respectivii.

Tu in ce categorie te incadrezi?