| GreyShaw a întrebat:

Am și eu nevoie de câteva informații, rog seriozitate maximă.
Vreau să răspundă fetele care au trecut prin asta!

Cum v-ați simțit după primul act sexual?, mă refer prima oară când v-ați început viața sexuală.
Ca exemplu: după ce a terminat partenerul cu tine, ai simțit durere?, puteai să mergi?, erai schimbată la față?, ce durere aveai?

Răspuns Câştigător
| TsunamiiiYay a răspuns:

Am fost obosita, simteam ca e ceva ciudat cu corpul meu, la fata nu stiu exact daca s-a schimbat ceva. Si nu am prea putut sa merg, gen vreo 2 zile, era un mers incomod

2 răspunsuri:
| adazuzu a răspuns:

Durerea există doar ca diferă ca intensitate de la persoana la persoana, dar nu una insuportabilă. Da, eram schimbată la față si ma simteam putin ciudat dar fericită, și iubitul meu era f încântat!?