| DariuMihai2 a întrebat:

Am si eu o problema, ieri am incercat sa fac sex cu o fata si na la preludiu se mai freaca penisu de vaginu ei (mentionez ca prin haine) sau de un picior etc si cand eram pregatit sa incep actul m-am mai frecat o data de doua ori de ea si am ejaculat, bine nu si-a dat seama dar nu stiu de ce s-a intamplat asta

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Parca esti catelu lui vecinu. Ăla se mai freaca de piciorul cui intra in curte.

| Adry05 a răspuns:

Daca n-ai mai facut sex de mult sau chiar si masturbare se poate intampla sa te termini foarte repede

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca inca nu auzit de asa numita stare de surescitare si de faptul ca in mod sigur esti si NEexperimentat. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza ca erai prea excitat.

| Andreeush a răspuns:

E din cauza lipsei de experiență și a stresului.

| Frank51 a răspuns:

Erai foarte excitat si nu esti inca obisnuit cu astfel de atingeri, e complet normal, cu timpul se rezolva.

| DariuMihai2 explică (pentru Frank51):

Tinand cont ca eu sunt virgin si ea e mai mare ca mine si are ceva experienta m-am panicat am incercat sa o scald sa ii zic ca nu am vrut sa profit de ea ca *** (era prima oara cand venea la mine acasa)

| ywar a răspuns:

Lasa sexul! Apuca-te de ceva util, pentru tine. De unde era fata aia pe care ai incercat tu sa o p@l3sti?
E clar ca experienta ta e zero si orice atingere te face sa dai afara tot albusul. Ia-o si tu usor, cu duhul blandetii pana iti creste si tie mintea la capsor. Stii tu, acel capsor pe care il au toti barbatii.

| DariuMihai2 explică (pentru ywar):

Frate abia am facut 18 alearga hormoni in mine laughing

| DariuMihai2 explică:

Tinand cont ca eu sunt virgin si ea e mai mare ca mine si are ceva experienta si m-am rusinat putin dar am reusit sa o scald sa ii zic ca nu vreau sa profit de ea ca e prima oara cand vine la mine acasa