| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema sa zic asa... prietena mea cea mai buna i-a zis baiatului pe care il plac ca sunt in dragostita. L-am intrebat pe acel baiat ce i-a zis prietena mea dar el a zis ca nu i-a spus nimic... ce sa cred? thinking

Răspuns Câştigător
| Aℓida a răspuns:

Eu cred ca prietena ta a crezut ca daca te va minti u te vei duce si o sa vb cu el (si chiar asa a fost) si a sperat sa va imprietenitzi...

4 răspunsuri:
| Foxy_3377 a răspuns:

De obicei baietiilor le plac fetele directe care spun tot ce simt
Eu cred ca prietena ta (daca chiar iti este prietena) ti'a spus doar cu speranta ca tu poate o sa te duci la el si o sa ai curajul sa ii spui ca esti indragostita de el tongue
Incearca sa ii spui ce simti pentru el. poate simte si el la fel big grin
Bafta:*

| sonya69 a răspuns:

Esti sigura ca prietena ta iti este cu adevarat prietena? ideea ar fi ca poate a vrut sa te ajute si i-a spus respectivului sa nu-ti zica nimic. dar nu stiu ce sa cred... trebuie sa vorbesti cu prietena ta si sa o intrebi ce i-a zis conret baiatului. daca iti este prietena adevarata sigur o sa-ti zica!
succes!

| hehehe a răspuns:

Nu ai de unde sa stii. Cu riscul ca te vei da de gol. pune'i fata in fata. daca chiar crezi ca e cazul. Ai putea spre exemplu sa ascunzi faptul ca il placi. SI le spui :"Bai, am si eu o nelamurire. Ce ai aflat? De fapt orice ce ai aflat tu (baiatul) despre mine, si nu stiu ce i'ai spus tu(prietena ta) lui, dar nimic nu este adevarat." Asta e ideea mea pe moment.
Iar daca tipa te'a mintit, si chiar nu i'a spus. inseamna ca nu iti e prietena adevarata.
Poate exagerez. poate nu. asta e parerea mea :p

| Creolina a răspuns:

Eu cred ca prietena ta te-a mintitwinking am trecut si eu prin astfel de situatii si acea prietena il simpatiza pe prietenul meu de aceea m`a mintit p mine ...succes cu pr!:*>big grin