| naty10012002 a întrebat:

Hei! de cv timp imi place de un baiat si nu cred ca el ma place. colega mea de banca si inca una i au spus baiatului ca il plac si l au intrebat daca el ma place si a dat din cap ca nu stie. eu mi vb cu el inainte de ore dar nu stiu ce sa fac imi place fffff mult de el. ce sa fac plz sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna! happy
Exista 3 posibilitati:
-nu s-a simtit confortabil sa raspunda la intrebare in preajma lor
-l-au luat prea direct si n-a stiut cum sa reactioneze
-nu te place si a reactionat politicos.
Parerea mea ar fi sa vorbesti tu cu el, tu sa-i spui ca-l placi si atunci sa vedeti amandoi. Mai lasa-l 2/3 zile fara sa-i zici nimic apoi abordeaza-l si spune-i si tu ca-l placi.
Succes si o seara placuta! happy