| mari_4634 a întrebat:

Am un iubit de 3 saptamani si nu ne-am sarutat niciodata si nici nu am iesit doar noi fara sau in parc la plimbare tot timpu ne intalnim diminrata la cafea in rest nu.nu sunt urat si nici grasa nu inteleg de ce nu ma saruta sau de ce nu iese si cu mine prin orasi.credeti ca are pe alta sau ca ii este rusine cu mine?

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Cum ai ajuns la concluzia ca iti este iubit?

| LifeInColors a răspuns:

Nu cred ca are pe alta, dar poate ca inca nu se simte pregatit sa te sarute. Acorda-i timp, sa nu ii dai de inteles ca estinerabdatoare, ca atunci o sa se simta presat de timp si asa mai departe. Cat despre iesitul in oras, invita-l tu la o plimbare prin parc, iar daca refuza fara un motiv intemeiat, intreaba-l dc nu vrea sa iasa cu tine. Trebuie sa fiti deschisi unul cu celalalt si sa aveti incredere unul intr-altul. Mult succes:* funda?

| Baddboy a răspuns:

Cum?
eu de la prima intalnire nici nu se discuta sa nu sarut.
totusi nu inteleg cum poti sa stai cu un baiat daca nu va sarutati?
mi-a mai zis o prietena chestia asta ca sta cu unu dar nu se saruta nu am crezut-o dar acum incep sa ma indoiesc:d
fi mai tupeista si vezi...

| alphastreet a răspuns:

Fa tu primul pas si sarutal tu prima si dupa cum va reactiona vei vedea daca te inseala sau nu bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai nu pricep. Iti zice ca te iubeste, cum ti'ai dat seama ca sunteti impreuna. Ca daca erati impreuna eu zic ca te saruta pana acum. Discuta cu el si lamureste situatia.

| anadark84 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa il intrebi. purtati o discutie deschisa.

| andreea_6620 a răspuns:

Daca tot zici ca e cu tine... atunci incearca sa vorbesti cu el si sa rezolvati impreuna problema asta... cati ani are?