| Luannah a întrebat:

Am un prieten de 3 saptamani si ceva,de care-mi place de muult,de cand l-am vazut si lui de mine,dar l-am ignorat cam 10 luni straight faceDupa ceva timp a inceput si el sa nu ma mai salute.Dar acum sar peste m-am intalnit cu el si ne-am sarutat din prima blabla.Iar de cand sunt cu el,mereu cand merg la el sau cu el undeva,am chef de...sex straight faceMereu!Si el la fel rolling eyesDar nu vreau sa creada ca stau cu el doar pentru asta.Si totusi continui sa o fac de fiecare data cand ne vedem.Ne-am propus odata sa n-o afcem ci doar sa vorbim sau altceva,dar n-a functionat straight faceSi maine ne vedem iar.E bine sa ma las asa usor?Oare el ce crede despre mine acum? straight face Si mereu cand ne-o tragem,ii spun te uibesc si gem straight faceProbabil se gandeste ca-lk iubesc doar cand facem sex straight face E asa oare?Eu il plaac muult,dar...mereu cand il sarut si ii simt respiratia ma excit straight faceSi incerc sa ma abtin dar tot o fac.El zice ca-s cea mai buna prietena care a avut-o laughing Dar oare de ce zice asta? rolling eyes

6 răspunsuri:
| AkexD a răspuns:

Ai imaginatie! Asta e clar,limpede si alte sinonime... daca m-as stradui probabil as putea da si cateva antonime.
Exista totusi posibilitatea ca ceea ce e scris in cateva zeci de randuri in antentul paginii,sa fie adevarat,caz in carethinking, tin intr-o oarecare masura sa te felicit. Imi placi ca. stii ce vrei, imi placi ca nu lasi loc de interpretari in mintea partenerului si mai mult decat atat imi place ca te gandesti la sex.De fapt,imi place ca recunosti asta!laughing
Nu-ti face griji in privinta relatiei de cuplu,probabil o sa mai dureze,dar(un "dar" ce n-ar trebui sa te ingrijoreze) daca continui sa-i dai ce`i place,probabilul de mai sus,dispare,chiar subitthinking laughing.
Esti cea mai buna,pentru ca intr-adevar esti cea mai buna a lui, iar in mintea ta ai reusit cu siguranta sa-ti aduci cateva raspunsuri elocvente la intrebarea : "De ce, oare de ce sunt eu?"big grin.
Multa bafta!big grin

| JokerV a răspuns:

Parerea mea nu ai de ce sa iti faci griji pentru ca nu e nimic rau in a face dragoste cu el si iti zic eu ca daca faci asta cu el mereu el nu o sa se supere poate chiar o sa ajunga sa isi doreasca asta cat mai des, ai grija sa nu te foloseasca sti ca genul de sex friends doar ca sa isi satisfaca unele placeri, oricum nu e nimic rau in ceea ce spui si la cum arati nu te-ar refuza nimenihee hee

| ÎmiPlaceDeMăta a răspuns:

rolling on the floor No comment!

| Tobosarul a răspuns:

Vai fata! cred ca esti obsedata de s** :O si ai doar 14 ani? :O OMG fatoo...lasa te de meserie straight face imi pare rau pentru tine sincer!

| KameKameHa a răspuns:

Eu zic ca o data, dupa ce faceti sex ( daca nu poti sa te abtii inainte xD) sa il intrebi daca el chiar simte cv. Dupa spune-i ce simti tu pentru el si ca nu ai vrea sa te creada doar o prietena ( crede-ma, de obicei relatiile de genul,, Sex friend's " nu dureaza mult). Oricum iti dai seama ca el nu te va refuza niciodata o partida de sex (mai ales daca tu esti cea din poza de profil, ar trebui sa fie idiot sau gay sa nu vrea), dar asta nu inseamna ca te considera ineaparat o obsedata, totusi ai grija sa nu te floseasca de aceea eu iti recomand sa dati lucrurile pe fata. Mult succes

| Luannah explică (pentru KameKameHa):

1.Da,eu is la avatar
2.Chiar azi am mers la el si a zis ca azi nu facem sex, dar m-am excitat si iar s-a intamplat straight face
3.Mereu cand ma saruta tremura, de ce?
4.Mereu ii sculata, de cee?
5.Nu ma imbrac ca la avatar cu decolteu si blabla, dar tot se excita cand ma vede(de ce?)
6.Am doar 14 ani iar el 17, cum poate sa-l excite o fata asa mica, si mentionez ca nu am curu sau tatelele alea "bune", nu-s bombe sau ceva rolling eyesTotusi a zis ca vrea sa mergem si la cinema sau altceva,si l-am intrebat: Vrei sa ma **** la cinema? A ras si a zis ca nu, dar ar fi "frumos" si i-am zis ca la cinema n-ai voie sa faci sex, a zis ca ba da laughingIn fine :-JZice ca sarut bine cum nu l-a mai sarutat alta fata si ca...stiu sa i-o sug bine straight faceMereu cand fac"asta" (sex oral) inchide ochii putin si zice: oh yeah (mentionez ca nu vb romana, e neamtz in fine) si...a zis ca nici-o prietena care a avut-o nu i-a inghitit sperma straight faceI.am zis ca prin asta ii arat ca-l iubesc, dar e ciudat: eu ii spun te uiebsc doar cand facem sex laughingFiindca eu consider ca: atuncia simt cu adevarat ca-l iubesc laughing In fine, nu mai scriu mai multe ca dupa aia imi este sters de tot raspunsul big grin