| Florinelpustanu a întrebat:

As avea o mare rugaminte, si va rog sa imi spuneti daca ati patit sau cum se trateaza urmatoarea chestie.Cand incept sa o sarut pe prietena mea am parte de erectie si imi curge lichid,deseori imi pateaza chilotii. Dupa ce vreau sa fac dragoste cu ea nu mai am erectie, am fost la doctor si a zis ca nu am nimic.Cateva luni am luat viagra in cantitati mici pentru a face dragoste insa nimic nu s-a schimbat, fara pastila nu pot face nimic.Va rog ajutati-ma si fara bataie de jocsad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a intrat in cap, ca numai cu viagra merge, exact ca labagii care ajung sa creada ca numai asa se poate scula.bea doua pahare de vin rosu, si scapa de gandurile negative, gandeste normal si fara inhibitii.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In nici un caz sa nu mai folosesti viagra deoarece in cazul tau are efecte inverse. Se foloseste pentru reglarea ritmului cardiac ceea ce in cazul tau induce frecventa si implicit scaderea erectiei. Faptul ca iti intra penisul in erectie este un lucru absolut normal, ca uneori mai ejaculezi de asemenea demonstreaza faptul ca esti viril. Incearca sa-ti stapanesti emotiile cand esti impreuna cu iubita.

| Țoglă a răspuns:

Îi de la emoții.Nu mai folosi viagra.