| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa fiu si eu fata. Eu cred ca ar fi mai avantajos pentru mine sa fiu femeie, mai ales ca am doar 1, 65 m inaltime, daca eram fata si aveam aceasta inaltime as fi fost destul de inalta. Cred ca as fi mai fericita si m-as simti mai bine intr-un trup de femeie. Mi-ar placea mai mult sa am sani si vagin in loc de penis. Femeile se excita mai bine si au orgasme mai lungi si mai placute. Mi-ar placea sa fiu femeie si sa ma marit cu o alta femeie, in alte tari e legal. Nu trece mai mult de o saptamana fara sa nu regret ca nu sunt fata, va rog sa ma ajutati, nu stiu ce sa fac. De ce n-ar fi mai bine sa fiu femeie? Sunt si fete care vor sa fie baieti, dar eu cred ca e mai frumos si mai interesant si fii femeie. Imi pare rau daca va deranjeaza aceasta intrebare, nici mie nu imi place aceasta situatie in care ma aflu.

12 răspunsuri:
| Bariel a răspuns:

Poate esti trans, ar trebui sa consult un specialist

| aanaaaaxqq a răspuns:

Ai Instagram?

| mgtow a răspuns:

Sa te bata toti betivii si sa ai un salariu mai prost? Ramai om nu prost fiecare cum s-a nascut asa e normal sa ramana

| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa fii consiliat de catre un psiholog.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca esti normal la cap ramai asa cum esti.

| Dalmore a răspuns:

,, Femeile se excita mai bine si au orgasme mai lungi si mai placute.''

N-ai idee ce procent mare de femei n-au avut un orgasm în viața lor.

Împacă-te cu complexul ăsta legat de înălțime, nu ești singurul băiat de 1, 65 din lume.

Răspuns utilizator avertizat
| Vikaa a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Femeile transgender nu au ciclu.

| Vikaa a răspuns:

Intr-adevar,e frumos sa fi femeie, dar gandeste-te la consecinte.
Ca sa fi femeie nu e asa usor, esti o tinta a batjocurii mult mai usoara, esti privita doar ca o simpla jucarie sexuala pentru baieti, gandeste-te ca tu ca femeie n-ai atata forta sa te aperi cand un barbat te agreseaza.Ca baiat esti mai putin judecat ca o femeie, pentru ca asa e societatea din ziua de azi.Gandeste-te bine la ce faci, dar sfatul meu, daca vrei sa devii o domnisoara, cauta pe Youtube Daria jane, fata transgender.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrionelu a răspuns (pentru Vikaa):

Crezi ca dacă e băiat și are 1, 65 are vreo forță de a riposta? Sau crezi că nu este supus la badjocura? Iar cu violul, ce sa zic, statistic ai mai mari șanse sa fi călcat de o mașină decât sa fi violata în România.

| Isabella1 a răspuns:

E posibil sa fii transexual. Documenteaza-te si vezi