| queneen a întrebat:

Aseara cu greu am reusit sa adorm. Eram excitata dar incercam sa ma gandesc la alte lucruri ca sa pot sa adorm iar abia dupa 2 ore jumatate am reusit sa adorm

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Uite ce comentarii de prost gust în momentu când o fată admite așa ceva, și după vă întrebați că de ce nu recunosc și fetele unele lucruri

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Mai rar auzi din gura unei fete ca era excitată.

| aditimus a răspuns:

De ce nu bei un pahar de vin sau un pahar de lapte sa te ajute sa dormi?
Excitata omg?

| Sofer a răspuns:

Când ești excitata încearcă sa te masturbezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai reusit sa adormi, prin ce metodă?

| queneen explică (pentru anonim_4396):

Chiar nici eu nu stiu. Ma tot invarteam prin pat si nu stiam ce sa mai fac, imi puneam o perna intre picioare si la un moment dat am adormit brusc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a luat ceva timp sa adormi, sigur ai rezolvat problema happy

| Paul754880338 a răspuns:

Bine ca ai adormit, in cele din urma. Cum ai reusit!? Ce te-a obosit?!;-))

| queneen explică (pentru Paul754880338):

Nu facusem nimic inainte dar ma uitasem la toate filmele fifty shades si eu incercam sa nu ma gandesc la acel film dar mintea nu era de acord cu mine si fara sa vreau ma gandeam :-))) Am rezolvat pana la urma cu o perna intre picioare si ma gandeam la alte chestii care sa nu includa deloc pornografie :-))))

| Paul754880338 a răspuns (pentru queneen):

Bravo!