| HuskyInfamous a întrebat:

Asta e pentru baietii care au avut relatii sau iubite cu fetele/ femeile asiatice: Cum a mers sau cum merge, se spune ca sunt devotate catre partener, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Poate sunt mai diferite ca romancele nu stiu, merita incercat

4 răspunsuri:
| OnlineZ a răspuns:

Prietenul meu a avut o relatie cu o asiatica. Totul era ok cica dar facea urat in pat laughing)

| Mussette a răspuns:

rolling on the floor

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru Mussette):

Tu sa nu razi, clar? Pisica blanda zgarie rau asa ca esti tot pe acolo. laughing

| Mussette a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

angel