| andrada a întrebat:

Avem in clasa un baiat care e stilu mai "golan". Chiar daca e super dragut dar in fine. el in fiecare zi injura fetele si le face c.u.r.v.e. si asa.la multe din cls ne place de el dar baietii zic ca stam cu el doar ca sa ne ff... m cu el. voi ce ati face in situatia asta? plz
help

Răspuns Câştigător
| Blondamea a răspuns:

Pai eu le-as spune sa isi tina gura si sa nu ii f**a pe ei grija ce fac eu ca e treaba mea de cine ma indragostesc

7 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

E trist ca va place un asemenea baiat...

| Paula007 a răspuns:

Mi-as cumpara un strut.

ai ce invata de la elwinking

| lola a răspuns:

Stai linistita.Cred ca mare parte dintre fete au cate o slabiciune pentru un "bad boy".
Si pentru ceilalti baieti... i-ai putin peste picior ca asa o sa se potoleascahappySpune le ca e un adevarat armasar si de aceea va uitat dupa ellaughing

Răspuns utilizator avertizat
| МŶĶÁŶ a răspuns:

Scrie un bilet ANONIM ( neaparat anonim) in care ii parasti dirigintei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stilu oprisan rolling on the floor ce stilu golan? laughing m-am saturat de 'golani' din astia inchipuiti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 1 rand m-as uita in oglinda, ca trebuie sa fiu in legatura cu mine, sa nu fiu distrasa de imprejurari si m-as intreba:'sunt atat de cretina?'daca raspund cu da ...este clar ca si celelalte fete ar trebui sa-si puna aceasta intrebare.frate, daca va face curve si va injura ...nu va dati seama ca sunteti niste copchile care se simt atrase de acest tip de baiat 'golan'? ce credeti ca va face curve si va injura ca sa va atraga? asta crede despre voilaughing