| Simplyy a întrebat:

Azi a fost la mine, m-a pupat intr-una, ma tinea in brate si imi spunea ca ii e dor de mine. Dar mi-a mai spus ca mai este cu o fata si ca nu stie ce sa ii zica sa se desparta de ea. Este impreuna cu ea de 2 luni si ceva. Ce sa fac? Sa fiu cu el si sa se desparta de ea? Sau sa il las sa fie cu ea? Tine-ti cont ca il plac foarte mult si ca as face aproape orice pentru el. *DAU FUNDA*

11 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Pai daca ai face orice atunci nu l-ai lasa sa plece nu? dar tinand cont ca nu depinde numa de tine. intreaba-l ce are de gand? sa se gandeasca mai bine pe care o doreste si sa te anunte ca sa stii. sau asta numa daca nu esti de acord cu haremul. adica cum sunt arabii cu 7 neveste.

| Pampam a răspuns:

Era o vorba "Un baiat care iubeste 2 fete, nu iubeste nici una:* daca o iubea pe prima, nu o iubea pe a 2a si daca o iubea pe a 2a, nu se mai gandea la prima". cam asa e si aici laughing numai ca el e cu respectiva si tu esti pe langa

| Simplyy explică (pentru Pampam):

Fazaa e ca respectivei nu ii da atentie, mie da.

| Pampam a răspuns (pentru Simplyy):

Tu stii mai bine :* daca o lasa pentru tine, foarte bine big grin dar eu in locul tau tot as fi cu ochii in 4 pentru ca ar putea sa faca asta si cu tine... lupu-si schimba pielea, dar naravul ba

| Ozdogan a răspuns:

Off...Urata situatie. Daca il iubesti foarte mult,si el e decis ca se desparta de acea fata pentru tine,cred ca ar trebui sa ramai cu el...Dar daca mai face asa sau nu se desparte de fata aia, trebuie ca relatia asta sa se incheie.
Fa cum crezi tu mai bine. Daca tii la el, ramai cu el, daca nu, lasa-l sa fie cu cealalta.Dar mai bine discuta cu el si zi-i cat de mult il iubesti si ca nu vrei sa-l pierzilove struck sigur ii va da papucii celeilalte!
Bafta!love struck Funda?big grin

| Simplyy explică:

Va multumesc tuturor, chiar mi-ati fost de ajutor toti, si nu stiu cui sa ii dau funda!

| Simplyy explică:

Au trecut deja 2 zile de cand a fost la mine, si de Marti, nu mi-a mai dat niciun mesaj. Ce sa cred, ca a ales-o pe ea? Nici la mesaj nu raspunde... Deci, cam e clarsad.

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Eu cred ca vrea sa fie cu amandoua. Nu te va lasa in pace dar nici celeilalte n-o sa-i dea papucii. Chiar daca-i impui sa fie numai cu tine cred ca va continua pe la spatele tau. Nasoala situatie, daca nu ai curajul sa-i pui punct va dura asa la nesfarsit.

| Larisa54 a răspuns:

Nuu! Fii puternica si nu te lasa doborata! Cum sa il lasi ei? Normal! Fii tu cu el!

| Tiiina a răspuns:

Am trecut exact prin accelaşi lucru.
Acum e ceva complicat, la mine el nu a ajuns să o iubească, aşa că i-a spus că nu poate să fie cu ea şi să se gândească la mine. S-au despărţit repede. Dacă o iubeşte şi pe tine doar te place, ar fi mai bine să îl laşi cu ea. Dacă nu aşteaptă 1-2 zile până o să găsească un argument de despărţire.
Sper că am ajutat. Te pup :*.

| dexternebunu a răspuns:

Pai Daca tine asa mult la tine si te place iti garantez ca el 99, 9% se va despartii de ea si va veni la tine bafta