| zanazanelor_5561 a întrebat:

Azi am facut-o de 11 ori cu 11 baieti diferiti. oare o fi vreo problema?

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Cum s-ar zice, ai facut-o cu o echipa de fotbal.si vroiai si cu antrenorul. Data viitoare mergi direct pe stadion.

28 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De ce sa fie? Tu n-ai vazut cat castiga actritele porno? Intr-un an cat un profesor universitar in treiwinking

| Rayyy a răspuns:

Cred ca tu ai mai degraba o problema!

| Alisa a răspuns:

Bine ca nu ai ajuns la al 13- lea! Ca doar 13 e numar cu ghinion, cine stie ce se putea intampla. laughing

Mare iti este gradina, Doamne!

| AnonimA a răspuns:

Wow esti tare laughingcea mai tare deci daca o faceai cu 12 erai mai taresad
da las' ca si maine e o zismug

problema?laughingce pb doar ca na t iau d c**a nu ca nu ai filaughing)

pff si cand aud ca rromi fk nu stiu c si romani c fk ma?laughingnu fk d ras taralaughing

uitati aici exemplu zana p***I esti si tu

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Problema e ca ai boala minciunii, dar daca e adevarat ai boala SIDA!

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Sincer...de ce tot puneti intrebari de caterinca?; nu mai faceti misto ca mie ( si nu cred ca numai mie )nu mi se pare deloc funny ba chiar din potriva. daca aveti intrebari serioase puneti-le palea, daca nu at nu va mai osteniti sa intrebati, pentru ca raspunsurile vor fi evidente

| BLUEishot a răspuns:

Sunt de acord cu love laughing mai e si maine o zi poate maine faci recordu` laughing) sper sa ajungi in cartea recordurilor

| Anileda a răspuns:

Nu draga, ce sa aiba?
Nimic draga.
Continua, cum naiba ai putut sa mananci 11 acadele, bravo fata, bravo.

| BoBBy a răspuns:

"regretam profund 7 secunde cai dam inainte si nu stim pe unde in 7 zile de 7 ori cu 7 pacate pe 7 carari"

| Any_2443 a răspuns:

Cum ai reusit performanta asta?

| RoxannaST a răspuns:

Aoleu mamă. altă JustLoOkingAround!?

| Foxilikkkă a răspuns:

Oare?

| Atotstiutorul a răspuns:

De unde esti? poate colaboram!

| claudiu123 a răspuns:

Esti o curva laughingrolling on the floor sugi pl toata ziua dracu

| Unique a răspuns:

Ce harnica esti laughinglaughinglaughinglaughinglaughingce sa spun, da puya fetele cuminti nu mai sunt la moda, dar tot ele detin controlul, deci oricum whatever baby, noi nu trebuie sa ascultam laudele tale, poate maine poimanie de duci la doctor si iti zice ca ai sida rolling on the floorrolling on the floorAr fi pacat laughinglaughingOricum cred ca i-ai rezista unui cal?

| Unique a răspuns:

Si in primul rand ce ne-ar interesa pe noi, MAREA TA CONFESIUNE? laughinglaughingGood, lauda-te ca esti frumoasa, dar nu ca te-ai... cu 11 insi laughinglaughinglaughingFereasca Dumnezeu de asa ceva laughinglaughinglaughinglaughingDeci e cea mai penibiLLa intrebare auzita vreodata! Si ce marturisire laughinglaughinglaughinglaughingDe parca ne-ar ajuta pe noi cu ceva laughinglaughinglaughingBravo tie fata, nu zic nimic dar posibil sa ai toate boliile prescrise de medic rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorDeja multi o sa te ia drept, tarfulitza laughinglaughinglaughingNu ca nu ai fi in primul rand, dar uite-te la tine fata! te-ai distrus singura, si ma rog nu cred ca ai mai mult de 15-25 ani laughinglaughingmaximm laughinglaughinglaughing

| Loryoficial a răspuns:

Chiar ca esti zana zanelor!laughing
Nu este nici o problema! poti s-o faci de cate ori vrei cu oricine vrei tu! treaba ta ce faci! DA iti dau eu un sfat bun! nu mai pune intrebari din astea, si nici in halu ala...cu 11:O de 11 ori:O...[cred ca ai pus la misto intreberea] si daca e adevarat oricum treaba ta ce faci! este viata ta. daca tu asa simti ca iti este bine poti continua dar crede-ma ca nu e bine ce faci! si trebuie sa iti fie rusine ca iti spune asta un baiat si chiar daca nu este adevarat tot rusine trebuie sa ai, cineva normal nu posteaza asa ceva pe net! sa fim serios!

| Sconcsiş a răspuns:

C***a infecta

Scuze, dar asta e adevarul

| Spirocheta a răspuns:

E o mare problema! S'ar putea sa ramai gravida cu 11 copii! o. O

| g3orgy a răspuns:

Tine-o tot asa rolling on the floor)

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Ba poti sa o faci si cu mine sunt liber o sa ai 12

| Aero a răspuns:

Oare nu crezi ca si contul asta iti va fi sters? Tu nu intelegi ca TPU.ro nu e site de trolli?

| Jadeite a răspuns:

Asta e intrebare masochista, care nu-i neaparat pusa de o fata, iar profilul userului o fost creat recent, aceasta fiind si singura intrebare pusa... e clar ca userul vrea sa capteze atentia, sa socheze, sa fie injurat/denigrat pentru intrebare, si probabil ca si gaseste placere in asta; oricum, un comportament deviant, specific unui troll, ce ar merita sa fie dat afara de pe TPU.

| r0b3rt a răspuns:

Nu are numik... laughing... daca mai faci si maine sa ma kemi si pe mine

| rahelyta a răspuns:

Nu ce problema sa fie happy vezi ce reusesti azi poate 12 sa fie mai rotund (omg) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e ca esti curva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi chiar o credeti? pune intrebare astea doar sa primeasca rasp multe. si sa vd ce zice lumea de prostia de care da dovada. du-te fai fata si impusca-te zana zanelor care esti u zana