| Catalyn13Barcelona a întrebat:

Azi la scoala dupa ore, niste colgegi tampiti de-ai mei nu o lasau in pace pe fata de care imi place mie. Eu le-am zis sa o lase dar tot nu au lasat-o. Dupa ce au lasat-o ea a plecat mai incolo si m-a chemat pana la ea. M-a luat de gat si mi-a zis sa le zic alora sa o lase in pace. Si ea a mai ramas la scoala ca si mine si am vazut-o ca era cu alt baiat, dar nu de mana sau ceva... Ma place pe mine ca m-a luat de gat sau pe ala?

4 răspunsuri:
| StyLLeZoR a răspuns:

Nu neaparat te place daca tea luat de gat...

| xey a răspuns:

Multe fete au prieteni baieti, dar nu iubiti, ca eu am multi prieteni baieti si nu sunt iubitii mei, cred ca te place pe tine, doar tu ai aparato, nu el!

| paulthebest a răspuns:

Frate nu stiu ce sa-ti zic s poate sa te placa dar( pun accent pe dar) se poate prea bine sa se foloseasca de tine ce de un lucru. Fa "anchete" intreaba colegi colege sa vezi daca sta cu ala daca nu ai drum liber. BFT

| iuliiiiiiiiia a răspuns:

Pai daca ai incercat sa o salvezi pe fata aceia meritul ar fi al tau pentru. ca tu trai zbatut mai mult pentru. ea mu acel baiat. big grin