| SweetAnonima a întrebat:

Baieti, voi ce faceti cand va place o fata si nu vreiti sa afle nimeni(nici macar ea) asta? Cum va purtati cu ea ca sa nu banuiasca nimic?

3 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Cat mai normal

| elmo2011 a răspuns:

Nu prea practicam, pentru ca daca ne place ne incercam norocul, in primul rand incercam sa o cunoastem mai bine (ex. daca e colega de clasa) si mai apoi o invitam afara, "sa putem dormi linistiti noaptea" (pe mentalitatea mai bine esuezi decat sa regreti ca nu ai incercat).

Banuiesc ca tu esti intr-o clasa mica. On-topic: pai daca te priveste lung, vorbeste emotionat cu tine, vrea sa te ajute in mod special si alte mici detalii SAU pe dos, se comporta mai urat cu tine decat cu altele.

Nu e greu sa iti dai seama happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce atata stat dupa cortina?happy!