| Ирина19 a întrebat:

Baieti, cind faceti sex sau petting cu o fata nu va deranjeaza faptul ca ea tipa de placere? Exista persoane carora nu le place asa ceva?(n-am auzit dar intreb si eu din curiozitatehee heesau cu cit mai mult tipa cu atit mai bine va simtiti?

Ms!

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

E frecvent intalnit!

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vara trecuta, stateam in parc degeaba si citeam Adevarul.Si nu stiu cum mi-au picat ochii pe urmatoarea stire:"Romancele gem mai tare in timpul actului sexual decat tenismenele in timpul jocului"
Evident ca am inceput sa rad.Asta e motivul pentru care nu ma uit la tenis feminin:alea mai mult gem decat joacaoh go on

Aveam niste vecini la 8 care cand faceau sex sculau tot blocul in picioare.Si nu erau tinerei deloclaughing

| Ирина19 explică:

Ce tareeeee laughing) rolling on the floor

| lyrics a răspuns:

Sunt fata.
si tip si eu...whistling
cateodata...cateodata mai tare.
ca fata, nu m-ar deranja daca iubitul meu ar scoate sunete de placere in timpul actului sexual.
si sincer... el nu s-a plans de gemetele mele, chiar mi-a zis ca-i place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebarethinking
big grin
De ce nuh scot nici un sunet
in timpul actului sexual?straight face
Ms:*