| annna27claudia a întrebat:

Bărbații de 20+ se mai îndrăgostesc sau pentru ei e doar chestia de a-si face relatie ca sa nu ramana singuri?

11 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Barbatii se indragostesc la orice varsta. Ii stii pe bosorogii aia cu foarte multi bani care se insoara cu pitipoance de 20 de ani? Cum crezi ca au reusit sa-i prosteasca sa le ia cu acte si apoi sa imparta "cascavalul"? Ai ghicit, i-au facut sa se indragosteasca de ele.winking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Barbatii 20+ au nevoie de distractie, diversitate, sa strabata cat mai multe cearsafuri, relatii fara obligatii, aventuri de o noapte

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns:

Indragostitul asta ni se intampla tuturor, indiferent ca-i vorba de barbati sau femei.
Barbatii nu sunt o specie anormala, doar ca la 20 de ani nu vor sa se insoare cum vor fetele, vor doar distractie si sex.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Abia dupa 20 se indragostesc grav.

| J0B0MAT a răspuns:

Doar chestia de a-și face relație

| VoidEternal a răspuns:

Bineînțeles că se îndrăgostesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa nu rămână singuri, sa nu fie judecați, sa tina pasul cu anturajul/prietenii, si da, sa nu fie singuri; aici întra categoria celor neserioși care sunt dezorientați și nu știu ce vor de la viata, neserioși, imaturi care urmează spiritul turmei de turmentați, a doua categorie sunt cei care la 20+ sunt serioși, maturi, asumați, educați și care își întemeiază o familie, nu care,când aud ca iubita a rămas gravida da bir cu fugiții, se fac nevăzuți, ci cei care își asuma orice responsabilitate, cei asumați și maturi în gândire cu o alta mentalitate cu care iti poți construi un viitor frumos. In multe cazuri cum este anturajul lui asa este și el,cum sunt părinții lui,asa poate fi relativ și el,este o chestie genetica preluata de la părinți, implicit un mediu ostil /nefavorabil poate avea urmări asupra comportamentului lui; dacă își respecta, apreciază, iubește părinții sunt șanse mari sa te iubească și pe tine, dar trebuie mereu sa ții cont de anturajul lui,și anumite obiceiuri, vicii pe care le poate ține în taina,sa ți le ascundă. Da,mulți băieți aparent pot părea a fi buni, educați, dar sa aibă anumite vicii distructive, gen sa se îmbete, sa consume substanțe stupefiante, de aceea am spus ca trebuie cunoscut anturajul lui, părinții lui ca să iti dai seama cu cine ai de-a face.
Sunt șanse sa dai peste un băiat ok, chestia e sa ai răbdare, și sa înveți din unele greșeli cu iubiții din trecut.Mulți se comporta ok la început, apoi își arata adevărată fata, asta e valabil și la fete. Chestia este sa nu îți pierzi nici o speranța, îl poți găsi cand te aștepți mai puțin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca o sa sune cliseic dar... dragostea nu are varsta. Te poti indragosti la 20 asa cum te poti indragosti si la 50.

Răspuns utilizator avertizat
| shookdazed a răspuns:

Depinde de situatii, daca au fost raniti isi doresc o relatie ca sa nu mai ramana singuri insa sunt foarte sceptici asa ca mai bine singur.