| anonim_4396 a întrebat:

Am citit un articol in care se spunea ca barbatii se indragostesc max. de 1 sau 2 ori in viata.De ce doar atat? Care e faza?
Asta ar insemna ca este posibil ca tipii cand se casatoresc sa nu fie indragostiti de sotie.
Si pana la urma chestia asta nu ar face decat sa evidentieze faptul ca barbatii sunt doar persoane carnale.

8 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Orice om se indragosteste de putine ori in viata, pentru ca dragostea nu e un sentiment asa simplu cum il cred unii, gata am 17 ani stau 2 saptamani cu tine te iubesc...
De 2 ori e prea putin.dar nici in fiecare zi nu te indragostesti, unii nici macar nu o fac vreodata.

| MadRaven a răspuns:

Sa nu crezi nimic ddin ce scrie in acel artic8ol.
Barbatii se indragostesc si de 8 ori, altii doar o data.

Răspuns utilizator avertizat
| Oana92 a răspuns:

E vrajeala, nu exista asa ceva!

| Love4Music a răspuns:

Prostie de articol laughing
Nu e adevarat draga mea, barbatii se indragostesc de fiecare data cand vad o fata care ii atrage happy

| Iubareatzãã a răspuns:

E o mare prostie! Dar oricum..sa fim seriosi! Orice e posibil in ziua de azi! Dar Nu-i cazul!winking

| mariass a răspuns:

Cati ani ai sa crezi asa ceva?! E o prostie... Doamne...

| ThePunkGuy34 a răspuns:

Tampenie.Noi ne putem indragosti si de 100 de ori. Exista cazuri in care s-a intamplat doar o data. Exista in care s-a intamplat de 10 ori.Depinde.Articolul este prost.