| Yparisa a întrebat:

O intrebare pentru barbatii care nu au avut niciun fel de relatie cu tatal, chiar daca parintii nu au divortat. Cum v-a afectat chestia asta?

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Pot sa îți spun din perspectiva unei persoane apropiate mie.
Într-adevăr ca te afectează fiind băiat sa nu ai o imagine și un sprijin patern în preajma.Dar dacă ai o mama devotata ce tine la tine și te sprijină poți cât de cât sa mai înaintezi.
Eu una nu cred în chestia aia ca dacă nu ai tata nu crești cum trebuie, sau ca femeia e obligata sa se mărite ca să tina în frâu un băiat.Cred ca dacă mama se comporta cu tine ca și cu un baiat/bărbat și îți explica cum trebuie sa fi tu ca om, ce atribuții ai și tor restul poți foarte bine sa trăiești și fără (aici e valabil și invers, ca nu fac discriminare).În fond, nu trebuie neapărat sa îți copiezi mama sau tatăl ca să trăiești sau sa îți creezi o viata.

| anonim3247 a răspuns:

Nu te afectează dacă înțelegi că așa a trebuit să fie.

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru anonim3247):

Ai probleme la mansarda manca ti as ** ta...

| anonim3247 a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Te bagi în seamă aiurea.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru DonEnnioSalieri):

Tipic pentru anonimull
Primul cont suspendat NELIMINAT
Al doilea suspendat NELIMINAT, dar am fost blocata
Al treilea doar averizat, dar abanbonat cu vreo 1600 de utiliatori blocati
Cel actual, vad ca iar incepe iar cu lista de blocari.
Doua conturi active, o fi regulamentar?
Si-a

| DonEnnioSalieri a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Omul are probleme grave psihice si imi asum total ceea ce spun.
delireaza foarte rau cand da un raspuns, consider ca traieste intr o lume fictiva pe care si a facut o si o impartaseste cu altii:
e nebun…

| anonim3247 a răspuns:

Unii după ce fac copii pot să se și mute în altă parte că așa e modul lor de viață.