| anonim_4396 a întrebat:

Barbatii sunt deranjati de labiile mari?
Lucrurile stau in felul urmator. Prietena mea, mai mare cu 2 ani decat mine, este foarte jenata de labiile sale. Atat de jenata incat este inca virgina la 24 de ani.
A avut relatii, bineinteles, dar de fiecare data cand venea vorba de sex se panica si nu mai putea sa comunice.
Momentan, ma cert cu ea pe motivul ca vrea sa se opereze pentru a modifica marimea labiilor sale, iar eu nu ii dau voie.
Vreau sa vad, mai ales, pareri din partea barbatilor.
Multumesc!

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Nu e asta o problema de viata. Nu inteleg de ce se omoara atat cu asta. Zi-i ca e normala si sa nu mai faca din asta o tragedie.

| bombonica22 a răspuns:

Prietena ta fiind tu, descrii foarte suparata, ai fi putut spune ca esti tu. In fine, da sunt urate rau labile mari!

| HellNo3 a răspuns (pentru bombonica22):

Eu chiar vorbesc despre prietena mea, iubire happy Avem o poveste foarte frumoasa in urma. Normal ca nu vorbesc despre ea ca si cum ar fi un rahat.

| mihai69 a răspuns:

Cum să se opereze?!? Și eu ce mai molfăi?!?
Serios acum - nimeni nu e perfect. Pe de altă parte, cine spune că de fapt NU labiile mari mari sunt normale în realitate, iar toate astelalte care le au „scurte" sunt de fapt niște ciudățenii?!?
Totul e doar în mintea ei. Acolo trebuie operat!

| mentholinks a răspuns:

Asta e echivalentul cu marimea penisului la baieti. Eventual zii sa-si caute unul cu aia mai mica sa compenseze.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pe mine unul nu ma deranjeaza. Imi plac labiile oricum si mari si mici. Dar daca asta devine un complex pentru dansa, si vad ca a devenit, atunci mai bine sa si faca o operatie estetica.

| Leerix a răspuns:

Doamne, doar nu e un concurs de frumusete laughing Nu sta nimeni sa le masoare, sa le analizeze, sa le critice laughing Crezi ca daca intalnesti iubirea adevarata, conteaza cum arata labiile? laughing Persoana respectiva te iubeste pe tine ca intreg si te doreste indiferent de modul in care arati, cu atat mai mult daca e vorba de niste labii, care nici nu se vad cand te afisezi in lume, nu ar trebui data deloc importanta la asa ceva... Cand iubesti pe cineva cu adevarat nici macar o secunda nu ar trebui sa te preocupe astfel de banalitati. Te gandesti doar ca esti cu persoana respectiva, cat de mult o doresti, ca esti fericit la maxim, ca va bucurati impreuna de iubirea voastra. In orice caz, conteaza ceea ce simti (la propriu), nu cum arata, e o prostie nesemnificativa chestia asta... laughing

| RastaTigerKhalifa a răspuns:

Nu, labiile mari nu sunt jenante.

Mie, mi se par mai sexy cele mari.