| anonim_4396 a întrebat:

Bn deci cum spuneam in intrebarea anterioara am avut si norocul dar si ghinionul de partea mea pentru ca baiatul cu care stau in banca nu vrea sa stea cu mine (eu il plac foarte mult!) si ma simt prost pentru ca e obligat. Am parola de la id-ul celei mai bune prietene si am intrat la conversation history (nesimtita de mine!:plaughing) si am vazut ca el o tot intreba dc tocmai cu mine trebuie sa stea.
Ce pot face? Mutarile au fost facute dar ma simt prost acum!sad

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Poi poate nu este atras de tine. intreaba-l. sau vorbeste d epe id`ul prietenei tale de ce nu vrea. cu ce il deranjezi ce ii displace?

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Nu esti genul lui pe scurt tongue

| HolyPotato a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Poate, dar el nu stie ca-l plac :p si sa stea cu mine in banca nu inseamna ca trebuie sa fim impreuna

| LordRing a răspuns:

Dar ce ai spus tu are 2 sensuri:1De ce tocmai cu ia m-a pus mai inseamna ca era fericit ex:Cumde cu ea am nimeritbig grin sau cum de cu ia m-a pussad conteaza daca are si vreo ceva un emoticon.Si daca cumva nu-i place sa stea cu tine zii dirigintei sa-l puna cu fata pe care o uraste foarte mult(Sigur aveti si voi una) iar dupa aceea o sa te roage sa te muti inapoi cu el

| ederaionela a răspuns:

Roagate de diriginta ta ta f f mult sa stai cu altcineva si zii ca vrei sa stai cu o fata ca e f buna prietena a ta si bla bla ca sa te creada fa -o sa creada ca doresti sa stai cu altcineva si in plus ii spui atunci la baiat ca daca el vrea sa nu steie cu tine tu te vei muta dar sa-i spui in fata si pari si o fata intelegatoare si poate iti va multumi nu stiu bafta eu asa asi face pawave

| curiousglimpse a răspuns:

Dar tu cum ai intrat in conversation history? Conversatiile se salveaza in calculator nu pe server-ul yahooului?!?!?!

| HolyPotato a răspuns (pentru curiousglimpse):

Pai nu am folosit vreun truc. Am intrat pe id-ul ei, am dat la contacts (pe meniul de la messenger) iar apoi am selectat "conversation history" Sau poti apasa alt+shift+v.