| razvangr24 a întrebat:

Bun,deci eu am 17 ani acum vreo doua saptamani am facut sex cu o fata care are 15 ani, face 16 nu stiu exact cand,in momentul actului sexual fata nu mai era virgina pentru ca nu a curs nici un strop de sange, dupa aia ea a inceput sa zica ca eu as fi violat-o, problema era ca noi eram impreuna si dupa cateva zile am lasat-o si banuiesc ca asta ar fi deranjat-o, domnisoara mi-a zis ca s-ar fi dezvirginat cu un pieptan din greseala acum cativa ani. Ce este de facut in acest caz? Precizez ca in 24.02 fac 18 ani, astept un raspuns dau funda!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata a ramas gravida si parintii ei depun plangere la Politie, atunci raspunzi in fata legii (puscarie inter 3 si 10 ani).
Chestia cu acordul la sex se aplica numai la fetele acre au deja 16 ani impiniti, ori in momentul violului, ea avea 15 ani, deci nu poate fii luat in considerare.

Faptul ca nu a curs sange la sex, nu dovedeste ca nu mai era virgina, fiindca-i posibil ca anatomic sa aiba un himen elastic, ori tu sa ai un cuc forte mic sau foarte subtire, incapabil sa ii rupa himenul.

| razvangr24 explică (pentru Violleta2022):

Ea a vrut sa facem si nu ca ma laud sau ceva dar chiar is dotat vorba aia pentru ca sincer sa fiu a intrat foarte usor

| Violleta2022 a răspuns (pentru razvangr24):

Tocmai, fiindca a intrat foarte usor si nu a curs sange, se pare ca ai un penis foarte subtire ( adica nu esti chiar atat de dotat pe cat iti imaginezi tu).

14 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În acest caz nu e absolut nimic de făcut.
Îți vezi liniștit de ale tale.

| Andreeush a răspuns:

Nu ai ce să faci, oricum nu ai obligat-o și faza cu piaptanul e aiurea.

| alina2k18 a răspuns:

Nu e nimic de facut.
Nu o mai baga in seama.

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Dacă a fost de comun acord nu te poate acuza de viol

| Bozgi200 a răspuns:

Si care e intrebarea?

| Bozgi200 a răspuns (pentru Bozgi200):

Scuze, nu văzusem. Nu ai ce face. Rușine ție ca ai ținut-o doar ca jucărie sexuală. Si la faza cu piaptănul nu prea cred eu.

| razvangr24 explică (pentru Bozgi200):

Nu am tinut-o ca jucarie sexuala am lasat-o pentru ca era foarte nesimtita cu mine si isi imagina ca eu is catelu ei isi dorea doar sa stau cu ea, doar cu ea sa ies, sa vada fiecare mesaj din telefon si cu cine vorbesc si etc.

| 70gabriela70 a răspuns:

Buna!
In primul rand daca nu iti curge sange in timpul actului sexual asta nu inseamna ca nu mai esti virgina. Depinde de cat de elastic este himenul respectivei.
In al doilea rand cum adica sa zica ca ai violat-o? Si doar ti-a reprosat sau a spus ca va actiona pe cai legale in legatura cu asta?

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

1 Nu trebuie neapararat sa curga sange.
2 Nu poate zice ca ai violat-o pentru nu ar exista semne ce violenta.
3 N-ai cum sa te dezvirginezi cu un pieptene. laughing
4 Se razbuna pentru ca ai lasa-o
5 Vezi-ti de ale tale pentru ca nu ai de ce sa iti faci griji.
In viata te vei lovi de probleme adevarate.

| razvangr24 explică (pentru ciocolatacupiperrosu):

Se poate cu un piaptan si-l baga adanc...

| razvangr24 explică:

Precieze ca am lasat-o deaorece era prea posesiva si voia sa fiu ca un catel pentru ea