| aida009 a întrebat:

Bun deci mie mi-a placut un baiat, dar acum nu mai imi place, mi-e sila de el, dar mi-e frica caci cand il voi revedea ii voi cadea la picior pentru ca de multe ori mi
-am propus sa nu mai fiu cu acel baiat, dar de fiecare data ma impacam cu el.Acum vreau sa fie diferit sa nu ma mai cucereasca, dar cum sa ma protejez seductiei lui?

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Impune-ti asta tu!
Pana la urma e un baiat. Poti face fata! Gandeste-te mereu la defectele lui, la ce nu iti place la el etc, si ai sa vezi cum te detasezi. happy

1 răspuns:
| PinkSky a răspuns:

Buna,cel mai bine ca sa nu mai aiba sansa sa te seduca spune-i ca te desparti de el printr.un sms.Dar ar fi bine daca te-ai duce la ei si iai rezista ca pana la urma urmei e doar un baiat arata-i ca poti rezistahappy! Bafta iti tin pumni.