| frum a întrebat:

Bun tuturor. Si o relatie de 3 ani. Nu ne intelegeam mereu bine, iubitul meu nu era tandru cu mine tot timpul dar mereu gaseam intelegere si spunea ca sunt chestii minore. Recent insa mi-a dezvaluit adevarul: ca nu mai este atras de mine pentru ca sunt grasa. Ca ii e scarba de mine. Mentionez ca am 1.72 si 63 kg, si parerea mea si a restul cunoscutilor este ca nu sunt grasa ci doar am ceva forme la picioare, fund. Deci nu is balena si nici pe aproape, sincer. Problema e ca eu aveam ganduri serioase cu el, voiam sa facem nunta dar acum mi-a cazut cerul in cap. Mi-a marturisit ca lui i-au placut mereu fetele slabe slabe doar ca i-a fost jena sa imi spuna. Si acum imi zice ca regreta ca mi-a zis pentru ca a fost ceva de moment dar eu stiu ca nu e asa si ca a fost sincer doar ca incearca sa se scoata. Intrebarea mea este : ce sa fac, si daca il iert acum faza tot o sa ramana, parerea lui sigur va fi la fel doar ca ii va fi frica sau jena sa imi spuna. Ma simt atata de rau si de urata ma simt ultima fiinta de cand am auzit ca iubitului meu ii e scarba de mine. In ceea ce privesc tehnici de slabit, observam ca el se uita dupa fete slabe si imi zicea ca ce bine arata ele si cam de un an de zile incoace mananc foarte putin merg la sala nu mananc dulciuri deloc, dar nu slabesc..nu am grasime e altceva, constitutia mea.ce ma sfatuiti sa fac in relatia asta, sa il parasesc.sau ce sa fac? Mi-e jena cand ma gandesc la orice moment din viitor de tandrete, etc, daca el mi-a zis asta, sigur daca va mai fi ceva va fi doar din mila fata de mine si nu din atractie. Va rog sa ma ajutati cu un sfat si va multumesc.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta, tiam mai raspuns

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

In primul rand fiecare e diferit, unic in felul sau.Parerea mea este sa il parasesti, si sa gasesti un baiat care sa te iubeasca asa cum esti. Stai calma, iubitul tau te vrea doar pentru corp, din moment ce iti spune asta si daca o sa te casatoresti cu el o sa te insele..Lasa dietele si prostiile, nu pari grasa la 63 de kg. Lasa-l impace draga mea, nu merita sa te imapci cu el. Se pare ca el te vrea doar asa pentru ''joaca'' big grin

| dydda a răspuns:

Hei buna! Probabil baiatul vrea doar scanduri. Eu am 1.71 si 68 de kilograme si eu pot spune ca am am pus putin pe solduri. Tu nu esti grasa stai linistita. Poate pur si simplu nu va potriviti si el incearca sa gaseasca motive sa o rupa cu tine. Tipul pare ca nu merita o fata ca tine