| b3bitsa a întrebat:

A aparut un tip nou in scoala. Am inceput sa il plac. Tot timpul ma tin dupa el in pauze. Azi cand mergeam spre sala i-am facut cu mana unei prietene si el era prin preajma. S-a uitat insistent la mine si dupa la fata.Tot timpul in pauze cand trec pe langa el se uita la mine. Ce credeti dragi TPU? am vreo sansa la el? funda. ceilalti ma revansez. :X

Răspuns Câştigător
| denisablondina99 a răspuns:

Iuli despre cine ii vorba? despre tipu ala nou din a 8-aA? cred ca ai niste sanse cu ala!happytongue mult noroc

6 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate ai vreo sansa. dar astepta mai multe semne daca te place sa vina l tine/.

| newfcsb17 a răspuns:

Pai daca tot timpul te tii dupa el, cum sa nu se uite insistent? Oricum, du-te pe la clasa lui si gaseste un subiect bun sa te bagi in seama cu el. Numai asa o sa vezi ce vrea!

| BeatriceBiaa a răspuns:

Sincer cred ca da... incearca sa intri in vorba cu el printr-un fel sau sa faceti cunostiinta si vezi cu se comporta, sau daca iti da de inteles ca el te place dar e mai timid fa tu primul pas smug il vei face sa se simta mai nin siguranta :d`

| Flowerz a răspuns:

Nimic nu este imposibil. incearca si poate vei reusi! iti doresc success!

| demmo a răspuns:

Incearca...orice e posibil happy daca nu risti nu castigiwinking