| anonim_4396 a întrebat:

Acu’ vreo 3 luni m-am masturbat mai agresiv vreo ora 2 cred si dupa aceea cand am mers la baie am facut sange, a durat asa cateva ore si dupa aia si-a revenit la normal, in prezent nu mai am probleme, nu resimt nimic incat sa merg la urolog, pentru cei care cunosc ce s-a intamplat mai exact? Si cat timp trebuie sa renunti la masturbare ca totul sa fie bine dupa o asemenea experienta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Oamenii se masturbeaza pentru a simti placere, pentru a se auto satisface d.p.d.v. sexual prin atingerea, mangaierea sau frecarea penisului cu multa atentie, grija si tandrete, Probabil ca patania neplacuta si dureroasa prin care ai trecut va fi de folos si o invatatura de minte binevenita si asta te va determina ca in viitor sa procedezi de asa maniera incat niciodata sa nu-ti mai supui penisul la alte asemenea traume Sanatate!

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Intr adevar, multumesc

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu te mai masturba asa mult odata.

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Nu mai vreau sa retraiesc situatia, iti dau seama ce te speri cand vezi ca dai sange