| babytau a întrebat:

Buna happy Acum cateva saptamani cand am fost in Romania ( ca eu locuiesc in Italia ), imi placea foarte mult de un baiat happy ..intr-o seara un prieten m-a invitat acasa la el la un film ..si erau mai multi prieteni printre care si baiatul de care imi placea happy..ne-am uitat la film, si in acel timp acel baiat mi-a spus ca ii place de mine si daca vreau sa fiu cu el. nu am mai stat pe ganduri si am zis "da". tot in acea seara..stateam unu` langa altu si statea cu spatele la el. ..si ma atingea si eu il respingeam..pana la urma am cedat. si el mi-a bagt-o putin in fund.dar nu toata. sunt sanse sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| ramitzu a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata. Nu zic sa nu reincerci experienta dar nu cu acelasi baiat. Daca el a facut asta Inseamna ca el se gandeste numai sa o faca cu tine si nu la tine ca persoana. Presupun ca nu esti foarte mare. Nici eu sa stii am 16 ani dar incearca sa gasesti baiatul potrivit pentru astfel de lucruri. El cu siguranta nu e potrivit. Insarcinata nu ai cum ramai pentru ca asta se face numai prin penetrarea normala in vagin si atat, bineinteles sfarsit printr-o ejaculare. Poti sa stai linistita din punctul asta de vedere. Daca vrei sa mai vb despre asta lasa un mesaj pe privat. Sper ca te-am ajutat.

| babytau explică (pentru ramitzu):

Mersi mult :*. id meu e : love_and_hate58.da-mi tu add

6 răspunsuri:
| bengal a răspuns:

Frumoasa povestea ta, pacat ca este inventata

| Demonull a răspuns:

rolling on the floor))cat ti-a luat sa inventezi asta?

| AlGhoti a răspuns:

O intrebari? WTF cati ani ai de inca nu sti ca daca ati facut-o anal si mai ales fara sperma nu poti ramane insarcinata?
Oricine ar trebui sa stie chesti din astea!
Pariu ca ai 10 ani!

| babytau explică (pentru AlGhoti):

Tuu! Shut upwinking. am 15 ani si care e problema ta daca nu prea ma interesez de cacaturile astea? ma ocup de scoalawinking