| 334499 a întrebat:

Poate sa insemne ceva daca seful ti-a spus ca vrea sa aiba o discutie cu tine dupa cateva zile de munca la noul tau loc de munca? Pana acum nu am calcat stramb si am fost mereu prompt dar poate uneori am mici probleme dar sunt doar de acomodare pentru ca interactionez cu toti colegii.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa fie de bine sau de rau vezi tu

| AFR81 a răspuns:

Cu siguranta inseamna ceva. Poate fi de bine sau poate sa nu fie de bine. Nu pune raul in fata. Probabil vrea sa clarifice cateva lucruri cu tine.

| lpavel a răspuns:

Dupa cateva zile de munca seful vrea sa vorbeasca cu tine? NU suna a bine deloc... Spera ca vrea sa intrebe lucuri personale ca daca o sa fie altfel va trebui sa-ti cauti un alt loc de munca big grin

| 334499 explică (pentru lpavel):

De ce lucruri personale ar vrea sa stie?

| lpavel a răspuns (pentru 334499):

Exemple pot fi cu miile dar eu iti dau doar cateva : Vrea sa intrebe ce parere ai despre locul de munca, daca iti place sau nu, sa stie daca se poate baza pe tine pentru mai mult timp... apoi pe unde ai mai muncit, de ce ai plecat de acolo, spera doar ca vrea sa te cunoasca si nimic altceva ca daca te-a dat in gat vreun lingau de-al lui ca nu-i place de tine cum muncesti atunci zbori! big grin

| Rainmaker a răspuns:

Salut!
Daca seful vrea sa stea de vorba cu tine dupa doar cateva zile de munca in care sustii ca ti-ai facut datoria, inseamna ca a reusit sa-si faca o idee despre tine.In mod sigur iti va mai da cateva sarcini suplimentare (eu le numesc "cocoase").Nu ar fi tocmai rau.Cu cat ai mai multe de facut, cu atat este mai multa nevoie de tine.

| clickkcilc a răspuns:

Poate vrea sa te felicite in particular ca sa nu ti se urce in cap daca o face in fata la toti.tu trebuie sa iti vezi de treaba ta si atatwinking