| nustiucenume8885 a întrebat:

Buna, acum o luna am dormit la un prieten, nu au avut loc acte sexuale, doar ne țineam îmbrățișați si ne lingeam, amândoi eram îmbrăcați. Acum au început sa ma doară sanii si trebuie sa imi vina menstruația zilele astea, nu o am reglata. Este posibil o sarcina, sunt îngrijorată.

10 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Aoleu doamne, tu cred ca faci misto de noi. Daca nu faci misto de noi iti recomand o carte de educatie sexuala. Cum sa ramai insarcinata fara sex? Sanii dor si inainte de menstruatie, nu ai avut pana acum ciclu? P.S. Urat vorbesti, puteai sa spui ca va sarutati nu ca va ligeati ca nu sunteti pisici.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai fi al doilea caz de comceptie imaculata din istorie... bine al 10, ca au mai fost intrebari de genul pe TPU

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru suntserios):

Dar de felul acesta este prima intrebare citita. Ma refer la faptul ca erau imbracati si nici macar nu s-au atins unul de altul cu organele sexuale.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este incredibil ca pana in acest moment sa NU mai fi avut si alta data astfel de simptome premenstruale? Poate vei reusi sa intelegi ca sarcina NU se poate forma, oricand, oricum, in orice conditii, sau chiar asa pur si simplu...din nimic. Iti indic sa accesezi site-ul www.seximus.ro fiindca in mod sigur iti vor fi de folos informatiile gasite acolo. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a fost nici un act sexual, nu poti fi gravida.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Chiar daca ai inghitit, dupa ce ai lins si supt tot nu ai fi ramas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca nu ești însărcinată. Doar nu ești fecioara Maria! Toți copiii din ziua de azi, sunteți nerăbdători sa faceți sex, dar nici nu știți cu ce se mănâncă... Auzi cică sa fie gravida pentru ca s-au imbratisatlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum să rămâi însărcinată dacă nu ați făcut sex? Ce eşti tu, Fecioara Maria?laughing

| Alicezzz a răspuns:

Auzi am citit multe scrise pe aici... dar la asa intrebare nu iti pot raspunde decat cu : draga mea lasa linsu pe la prieteni pe acasa si pune mana pe carte, fie ea si de sexologie, putina educatie sexuala! Ca tare imi e ca atunci cand o sa faci sex prima data luata de val, nu ai sa ai idee de nimic si chiar vei ramane cu burta la gura! Informeaza te, de perioada fertila, de cm si ce implica, de anticonceptionale, prezervative etc.

Si ca sa iti rasp la intrebare :
Cat timp nu a exista un act sexual intre voi, adica nu ti 'ai pus o cu saracul baiat nu! Macar el sa fie mai luminat la minte ca tine!

| ngllllll a răspuns:

Pai e normal ca daca te ademenesti asa, te joci cu focul, o sa ai de suferit. E ca si cum iti e foarte foame, iar cineva mananca cu pofta ceva ce iti place, iti da sa savurezi, dar la sfarsit nu mananci numic. Asta este auto-tortura, masochism.