| Alexandra323 a întrebat:

Bună,acum o lună am inceput sa vorbesc cu un youtuber pe care il plac foarte mult.La început era de treaba dar dupa imi cerea poze aproape goala...Eu tot am promis ca-i dau si nu i-am dat pentru ca nu sunt eu cea din poze dar nu vreau sa-l ranesc.Acum vorbeste cu raspunsuri scurte.Si imi doresc sa fiu impreuna cu el.Ce sa fac ca sa nu il ranesc sau sa-i spun ca nu sunt eu cea din poza?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ai jucat corect, unul la mana vrea doar sex cu tine asta e clar iar tu l-ai mintit, va completati reciproc, daca cauti relatie serioasa lasa-l in pace

| Violleta2022 a răspuns:

Cum poti sa-ti doresti sa fii impreuna cu cineva care-i posibil pedofil?
Parintii tai stiu cu cine stai tu de vorba pe internet si ce ti se cere sa trimiti?

| Alexandra323 explică (pentru Violleta2022):

Cica asa e el.Nu e pedofil deoarece eu sunt majora si am tot dreptul sa fiu cu el...Doar ca uneori vorbeste sec sau pervers.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexandra323):

Cu ce ai putea sa-l ranesti, cand nici macar nu va cunoasteti pe real, fiind doar o relatie virtuala, probabil cu vreun ***, daca-ti cere poze nud, ca sa se masturbeze.
Da-i papucii si nu mai pune botul la toti labarii, si fa-ti prieteni reali, ca dai peste tot felul de ciudati, online.

| Freya1 a răspuns:

Mai bine lasa-l in pace pana nu pici in penibil.
Tu l-ai mintit in legatura cu identitatea iar el vrea doar sex.De ce ai mai incerca sa legi ceva.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ce rost are sa continui jocul asta avand in vedere ca te ai dat drept altcineva si el oricum nu vrea nici o relatie mai degraba o aventura daca tu accepti de vreme ce vrea doar sa te vada dezbracata. O sa te faca sa suferi.

| AliGab a răspuns:

Unul care iti cere poze cu tine goala vrea doar sa te santajeze. Daca ii faci pe plac singurul lucru pe care il accepti este sa isi bata joc de tine. Fugi de asemenea oameni ca cum fuge dracul de tamaie, altfel va fi vai si amar de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Rux04 a răspuns:

Cică să nu-l ranesti laughing. Nu este normal să-ți ceară asa ceva. Te sfătuiesc să-l lasi în pace că nu este zdravăn la cap. Dacă cere asa ceva le poate pune si pe internet.

| Cinga28 a răspuns:

Ce youtuber?