| Bianca7273 a întrebat:

Bună, am 13 ani, se poate întâmpla ceva dacă fac sex? Toate prietenele mele au zis că au facut și vreau și eu. Am un iubit de 2 săptămâni și mi-a zis că dacă vreau să vin într-o zi la el si o facem. Pot să pățesc ceva daca o fac de la varsta asta?

Răspuns Câştigător
| unu3doi2trei1 a răspuns:

Troll, 100%

106 răspunsuri:
| Bianca7273 explică (pentru MeisterSchnitzel):

Și dacă nu o să mă părăsească? Și nu cre ca o sa imi distrug viata, n-a murit nimeni ca a facut sex

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru Bianca7273):

Nu e vorba de moarte, e vorba de defecțiuni ale aparatului reproducător cauzate de act. E posibil să nu te mai poți reproduce. Nu înțeleg de ce ai mai întrebat dacă oricum ți-ai bătut ideea asta în cui și nu accepți niciun fapt.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca7273):

Pana la 18 ani o sa fii doar eleva, mergand la scoala, invatand, facanud-ti teme, construindu-ti un viitor, asa cum fac toti copii.
Eu am copii de 30 de ani si da, am stat dupa ei si i-am supravegheat, ca altfel ajungeau cine stie ce destrabalturi.
Asta este obligatia parintilor, sa-si educe si sa supravegheze copii!

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca7273):

Ba au murit fetite mici din cauza sexului, hemoragii interne, organe perforate, anus rupt samd.
Dar tare imi este sa nu fie vreun pedofil asta, sau proxenet, care fura fetite naive, ca sa le vanda pe piata scalviei sexuale.
Sa pui mamei intotdeauna unde mergi si cu cine, ca in caz de nu te mai intorci acasa sa stie unde sa te caute cu politia.

| Bianca7273 explică (pentru Violleta2022):

Și crezi că atunci când erau mici nu s-au gândit măcar o dată și ei să facă sex :/ suntem oameni, dacă ar sta maică-mea după mine să mă supravegheze 24 de ore pe zi as innebuni și aș pleca de acasă

| Bianca7273 explică (pentru Violleta2022):

Da eu nu sunt o fetița mică. Nu-i niciun pedofil, mă iubește, și nici n-o sa ii zic lu maică-mea mereu unde merg, nu-i treaba ei ce fac eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Fetita astae incapatanata!
M-as fi bucurat sa fie un mic trol, dar poate fi adevarat, nu?
Eu primul iubit adevarat l-am avut la 22 de ani (stiu, e tarziu)! INe-am intalnit intr-o zi dupa o ploaie am vrut sa ne asezam pe banca, dar era uda.A pus geaca lui, dar tot era rece.M-am uitat gales la el si i-am spus,, doar n vrei sa ma vizitezi in spital! ''Si m-a luat in brate.Dar s-a intamplat sa treaca o prietena de-a mamei mele.A zis,, te spun lui mama ta, sa vezi ce iti face'' Si a plecat.Noi intre timp ne-am ridicat, dar venise si mama.Nu mi-a zis nimic, stia ca sunt cuminte.M-a invitat de mai multe ori la el in baraca( lucra in constructii)Banuiam de ce, am refuzat, cu toate ca aveam varsta potrivita pentru sex.

| Invictusman a răspuns:

Vei fi un copil care va avea copil.
Eu îți sugerez sa mai ai răbdare, evident dacă tu ca persoana te respecți măcar câtuși de puțin, nu trebuie sa fi ca ceilalți gen copy&paste, fi unica și diferita dacă vrei sa fi respectata, dar tu evident poți face ce vrei, ce simți, orice ți.am spune noi tu probabil vei face ca, tine!
Sfat prietenesc, încearcă sa te protejezi de fiecare data când vei întreține relații sexuale.winking

| Bianca7273 explică (pentru anonim_4396):

Păcat că nu te-ai dus că poate ar fi fost fain, și 22 de ani e mult, normal că n-avea ce sa îți zica mama ta. Sh nu mă mai faceți fetiță ca nu-s un copil de 1 an

| Bianca7273 explică:

Da de ce v-au dus pe toate la control? Ce treabă aveau ei cu ce făceați voi? Și ce nu-i așa ok în ce fac? Adica, eu n-o sa ajung la niciun avort ca n-am cum să rămân insărcinata. N-are ce sa se intâmple

| MeisterSchnitzel a răspuns (pentru Bianca7273):

Chiar azi ți-am spus ce se poate întâmpla. Tu ai citit măcar ce am scris?

| Bianca7273 explică (pentru MeisterSchnitzel):

Da am citit, da tot aș vrea să fac sex. nu stiu. pare interesant sad

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca7273):

Dar sa te joci cu papusile, nu ai vrea?
Esti inca la varsta in care fetele pot simula relatiile de familie cu papusile, joaca cu prietenele, cititul cartilor de aventuri, plimbatul pe afata cu fetited e aceeasi varsta, facut un sport sand.
baietii si sexul nu intra in calcul la anisorii astia, ca sexul este prea periculos pentru copii mici.
Sexul consimtit este legal duap 16 ani, ori tu inca ai 13, sub varsta legala, ceea ce-l va pune pe baiatul asta direct in puscarie, daca se leaga de tine.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca7273):

Unde sa pleci fetita? Fiindca la 13 ani te dau disparuta si te cauta cu Politia, iar daca refuzi sa te intorci acasa, esti dusa la Casa de copii si tinuta inchisa, pana la 18 ani.
Asta vrei?

| Bianca7273 explică (pentru Violleta2022):

Nu, nu asta vreau, dar nici sa fac ce vor părinții mei până la 18 ani nu vreau. Și nu imi mai ziceți fetita ca n-am 1 an

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca7273):

Din pacate ai doar 13, deci toti fetita esti, abia intrata la pubertate, cam rebela si neascultatoare, dar sper ca parintii tai sa te controleze, sau macar sa vada mesajele astea, cu ce planuiesti tu sa faci, ca sa te opreasca la timp.
Pacat ca nu esti capabila sa intelegi tot ce-ti spunem aici, cat de rau si periculos este sexul pentru un copilas care nu are inca organele reproducatoare dezvoltate.

| GiuliaMariaaa a răspuns:

Dezvirginarea nu are o vârstă (deși ești un pic prea mică), dar nu ar trebui să o faci din cauza anturajului. Doar fiindcă ele au făcut, nu înseamnă că trebuie să faci și tu. Ele au alt corp și altă minte. O vei regreta mai târziu.

| Bianca7273 explică (pentru Violleta2022):

Poate am 13 ani, da sunt mai matura decât altele de varsta mea, deci nu-s o fetita. Si nu-s neascultatoare :/ si nici prostii aia de parinti nu trebuie sa ma controleze

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca7273):

Daca erai matura, înțelegeai ce-ti spunem cu toti aici, dar te comporti exact pe dos, ca un copilas mic, contrazandu-ne, fiindca asa vrei tu.
Maturitate sta in gandire, nu in crescutul in inaltime, chiar daca et esti tu mai inaltuta si grasuta, dar minte nu prea ai.

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum vezi, toata lumea te numeste "FETITA" la 13 si 14 ani, inclusiv cei de la televiziune, pentru ca asta sunteti anisorii astia: fetite!
Ia aminte ce ti se poate intampla daca te duci cu barbatii:

https://stirileprotv.ro/......ectul.html

https://www.stiridiaspora.ro/......61827.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu-s grasă, și am minte destulă, și dacă la 13 și 14 ani ești fetiță la 2 ani ce mai ești? :/

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

La 2 ani esti copilas
Iar la 13-14 ani este fetita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nah, nu-s fetiță, că nu-s așa mică. Chiar sunt matură si destul de dezvoltată pentru vârsta mea

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai citeste odata ce spun cei de la televiziune despre fetitele de 13 ani, poate nu ai vazut bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ce contează ce spun cei de la televiziune? :/ Și ce dacă am doar 13 ani? Vârsta e doar un număr

| milkywaybee15 a răspuns (pentru Bianca7273):

Daa, ești matura din părți. Stai la locul tău fetita, da încă ești o fetita la 13 ani. God nici nu ai buletin și tu te gândești la sex. Eu am 16 ani și ce sa vezi sunt virgina. Nu totul constă in sex, îți poți trăii viata și altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru milkywaybee15):

Treaba ta dacă ai 16 ani și ești virgină, iți pierzi viața așa. Dacă tu vrei să fii cățelușu părinților tăi și îți place să faci doar ce vor ei e treaba ta. Eu vreau să mă distrez și să îmi trăiesc viața nu să mor virgină

| milkywaybee15 a răspuns (pentru Bianca7273):

Gândeștete puțin de ce un băiat de 17 ani sta cu o fetita de 13 ani. Nu ești matura ești doar proasta, iar el nu te iubește vrea doar sa ți-o tragă pentru că probabil nu are șanse cu fete de vârstă lui. Iubire după 2 săptămâni, foarte amuzant!

| milkywaybee15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te frate trageți-o cât vrei dacă ne contrazici atât. Stai liniștită ca nu sunt cățelușul părinților și nu fac ce vor ei, am făcut multe căcaturi la viata mea. Dacă nu mi-o trag asta înseamnă că nu îmi trăiesc viata sau cum? Aleg sa o fac când sunt pregătită și cu persoana potrivita, ceea ce ar trebui sa faci și tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru milkywaybee15):

Păi mă duc, nu-i problema ta când mi-o trag eu sau cu cine :/ Și tu ești proastă nu eu, și iubitul meu a zis că sunt mai matură decât celelalte de vârsta mea deci nu mă fă tu pe mine proastă