| Bianca7273 a întrebat:

Bună, am 13 ani, se poate întâmpla ceva dacă fac sex? Toate prietenele mele au zis că au facut și vreau și eu. Am un iubit de 2 săptămâni și mi-a zis că dacă vreau să vin într-o zi la el si o facem. Pot să pățesc ceva daca o fac de la varsta asta?

Răspuns Câştigător
| unu3doi2trei1 a răspuns:

Troll, 100%

106 răspunsuri:
| milkywaybee15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da te-a găsit fix pe tine cea mai matura, tu nu ești ca alte fete wow? Pun pariu ca ești de la țară sau dintr-un oraș dinasta mic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru milkywaybee15):

Da mă nu sunt ca altele. Și hai că de la țară sau oraș mică dacă e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mic*

| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca esti doar un troll odihnit.
Deja mi-am pierdut prea mult timp, cu cineva care este pus sa faca pe proasta, pe aici.
Sa-ti fie de bine si la vara cald!

| sabin89 a răspuns:

Felicitări! Ai făcut atâţia oameni inteligenţi să muşte din momeală. Nu şi-au dat seama că au de-a face cu un troll.

| milkywaybee15 a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde ești frate? Ca din București clar nu ești!

| dariaflorina a răspuns:

Esti prea mica pentru sex. Este o varsta prea mica. Posibil vei regreta, la varsta asta nu se leaga nimic serios.Mai asteapta ceva timp, macar pe 17-18 ani.

| FantasyBoy a răspuns (pentru Violleta2022):

Sunt apreciate si felicitate doar de psihiatrii si/sau gropari, din nenorocire... extremele sunt patologice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru milkywaybee15):

Din Timișoara :/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e deloc oke, organismul tau se va dezvolta complet abia la 18 ani. Nu te lua dupa acele prietene, sigur mint sau daca asa e, au pus presiune ai lor prieteni, prosti si pedofili ca n-am cum sa le spun altfel.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Ce ai fa nebuno daca prietenele tale s niste obsedate de maciuca nu trebuie sa fii si tu. Tu trebuie sa fii serioasa eleganta parfumata educata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asteapta sa cresti, nu esti dezvoltata biologic complet.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai ce stii tu despre sex, ma rog?

| SkateFunk a răspuns:

Sexul e foarte sanatos pentru copii, am vazut pe dark web :}

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci sex pentru ca panaramele din clasa de la tine au facut-o? Nu ai minte! Ce tu esti de teapa lor? Iti garantez ca dupa ce terminati scoala, fiecare o s-o luati pe drumul lui si abia o sa mai tineti legatura. Nu te lua dupa toti prostii si toate panaramele! Cu cat impingi mai tarziu inceperea vietii sexuale cu atat vei fi mai matura la cap si mai valoroasa pentru barbatul pe care il iubesti cu adevarat. Orice barbat, chiar daca nu ti-o va spune in fata, apreciaza si se va simti mandru de tine ca el a fost primul!

| felixf a răspuns:

Am si eu o intrebare! Dupa atatea raspunsuri ce ai decis, ai facut?