| Gabi789 a întrebat:

Bună, am 15 ani sunt băiat și sunt bi. Îmi doresc extrem de mult sa am o relație cu un băiat pentru a vedea cum este însă nu pot da de nimeni.
Intrebarea mea este : Cum pot sa vorbesc cu băieți, de vârsta mea sau puțin mai mici care au aceeași orientare sexuala, măcar în virtual?
Mulțumesc anticipat și îmi cer scuze pentru categorie, însă sper ca aici îmi va răspunde cineva!

~Peace~

Răspuns Câştigător
| SupMates a răspuns:

Nu înţeleg de ce ai vrea să ai "relaţie" cu cineva mai mic decat tine... vrei sa abuzezi niste copilasi care nu stiu de capul lor la fel ca tine.
Esti sigur ca ai 15 ani?
Btw, eu zic sa mai astepti un an, doi inainte sa incerci.

~Peace~

| Gabi789 explică (pentru SupMates):

Nu, ma refeream la 13 spre 14 sau 14 ani, nu mai mici happy, însă apreciez foarte mult răspunsul tău!
O zi buna!

4 răspunsuri:
| Lawrrrr a răspuns:

Eu am 18 ani, dacă vrei sa vorbim scrie-mi!

| 47885788alex a răspuns:

Cum te cheamă pe insta? Ca să vorbim!

| 47885788alex a răspuns:

Cum te cheamă pe insta? Ca sa vorbim.