| Gonoreea43 a întrebat:

Am 21 de ani. Dupa ce fac sex, penisul meu ramane inca in erectie, dar ma doare daca continui. Sau nu neaparat durere, dar e un discomfort. Are ceva daca continui in ciuda acestui fapt?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ție îți place să faci sex în ciuda faptului că senzația e departe de a mai fi una plăcută... nu are nimic.

| Gonoreea43 explică (pentru mihai69):

Nu imi place neaparat, dar termin prea rapid prima data, si vreau sa simta si cea cu care fac sex ceva.

| mihai69 a răspuns (pentru Gonoreea43):

Păi ai putea timp de vreo două trei minute, până dispare senzația neconfortabilă, să-i oferi un sex oral (care sigur o să-i placă). Și după aia pui un prezervativ nou și dă-i bătaie!

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu simti ca poti continua, de ce nu continui pana are si prietena ta orgasm?

| Vali1234gahavjygjaka a răspuns:

Daca simti asta inseamna ca ai ajuns la orgasm, dupa asta nu vei mai putea avea orgasm decat peste vreo jumatate de ora, iar in acest timp nu va fi placut, plus ca probabil nici penisul nu iti va mai sta in erectie dupa putin timp.

| Gonoreea43 explică (pentru Vali1234gahavjygjaka):

Da, am orgasm, dar penisul meu e înca în erectie si rămane asa, doar ca dupa orgasm, la inceput simt un discomfort aiurea. Nu e cine stie ce si pot continua, dar voiam doar sa stiu daca are ceva daca o fac totusi.

| florincraiova a răspuns:

Pedalează frate în continuare. undei durere este și plăcere