| anonim_4396 a întrebat:

Am avut contact sexual neprotejat in perioada infertila. Actul sexual a durat putin. Prietenul meu nu mai ejaculase inainte. Ce sanse sunt ca lichidul pre-ejeculator sa provoace o sarcina? Help!

7 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Sunt sanse dar foarte mici.mai bine protejati-va pe viitor, sexul e ceva periculos.

| IoanaSmalls a răspuns (pentru Kylexy):

Sa iau pilula de a doua zi? Tu ce crezi?

| Kylexy a răspuns (pentru IoanaSmalls):

Pilula de a 2 zi se ia in maxim 48 sau 72 de ore daca te incadrezi in acest timp poti sa o iei dar sa fii sigura 100% trebuie luata in termen de 24 de ore dar fii atenta pe viitor ca o bomba de hormoni cum e pilula de a 2 zi nu te scapa decat de 2 ori pe an sa nu mai spui de efectele secundare pe care le are.

| anniebox16 a răspuns:

Sunt sanse foarte mici dar exista:*.

| IoanaSmalls a răspuns (pentru anniebox16):

Sa iau pilula de a doua zi? tu ce parere ai?

| anniebox16 a răspuns:

Poti sa o iei preventiv, dar sunt sanse extrem de mici:* te pup

| IoanaSmalls a răspuns:

Sa iau pilula de a doua zi?