| flavy7 a întrebat:

Buna am facut cunostiinta cu un baiat si ne cunoastem de 3 luni si 2 saptamani si am incercat sa fac eu primul pas si cam de 3 ori am incercat sa imi dau intalnire cu el din pacate nu am reusit sa ne vedem la a treia incercare nu mi-a raspuns de intalnire.Am povestit la foarte multi si au spus ca el stie ca il plac Am facut bine? Vreau raspunsuri bune.

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Daca un baiat nu face nimic, mai ales ales daca o fata face primul pas, inseamna ca nu e atras de ea si fata trebuie sa treaca peste.

| flavy7 explică (pentru Catalion):

Este ultima data cand fac primul pas asta este

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Biblia spune că e un blestem al zilelor din urmă, că femeia va peți pe bărbat.Nu cred că ai făcut bine, mai bine roagă-te ca la momentul potrivit Dumnezeu să te ajute să- l întâlnești pe viitorul tău soț. Nu te mai înjosi degeba, cine să facă sex dar să nu-i pese de tine găseși fără probleme, dar nu vei fi fericită. Faptul că te simți atrasă de cineva e semn că ai un organism care fucționează normal, nu că tebuie să și faci ceva.

| Lucasrobert a răspuns (pentru ania):

Foarte frumos raspuns! Respect

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu ai facut bine!
Daca barbatul te place te cauta el, face el avansurile si invitatiile, asa nu ai sanse sa pari disperata si probabil respinsa.

| AlexCristi97 a răspuns:

De acord cu catalion, daca era dornic de ceva accepta repede.

| flavy7 explică:

Este ultima data cand am sa fac primul pas

| Catalion a răspuns (pentru flavy7):

Nu e o rusine sa faci primul pas, dar sa nu insisti daca vezi ca nu are rost.

| flavy7 explică (pentru Catalion):

Multumesc mult