| Kazimir a întrebat:

am facut sex acum cam 5 luni. de atunci ma masturbez si imi place mai mult decat sexul. e vreo problema? precizez ca am 15 ani

Răspuns Câştigător
| Alinaga a răspuns:

Nu e nicio problema asta se intampla in multe cazuri daca partenerul/partenera ta nu stie sa ti satisfaca toate dorintele ar trebui sa o indrumi tu pe unde sa te atinga ce sa ti faca unde sa te sarute...cu mainile tale peste ale ei casa ste ce vrei tu exact

7 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

M-am uitat cam vreo 20 de sec la avatarul tau ca sa-mi dau seama ce reprezinta (initial credeam ca e porno) big grin. In fine, nevermind ...la 15 ani ai facut sex? era cumva prostituata tipa?

| J0hn a răspuns:

Cum sa zici asa ceva rolling on the floor?

| valyalexia a răspuns:

Nu frate spor la treaba...

| ZeRRo a răspuns:

Mananca si plastic?

| Hisaya a răspuns:

E o mareeee prostie

| I0nutzU a răspuns:

E gresit ce faci adica decat sa imparti placerea cu o persoana e mai bine sa te masturbezi? total gresit! crede-ma funda?