| kandaraki a întrebat:

am facut sex cu iubita mea si mi-am dat drumul in ea, 1 data a fost in 1 zi cand i-a venit ciclul si a doua oara cand era in a treia zi a perioadei.
Sunt sanse sa ramana insarcinata sau?

8 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Da, felicitari, ai sanse sa fii tatic! Asa si-a lasat si un amic prietena insarcinata, cand era la menstruatie happy.

| corbulalbrosu a răspuns:

In urma respectivelor 2 contacte sexuale neprotejate si terminate cu ejaculare intentionata in vagin, in conditiile descrise adica in cazul in care contactele sexuale au fost intretinute in ziua a 1-a si a 3-a zi a ciclului menstrual, formarea unei sarcini este considerata ca fiind in proportie de 99, 99% IMPOSIBILA. Acea posibilitate de 0, 01% poate deveni valabila in cazuri cu totul exceptionale si se refera/aplica doar contactului sexual intretinut in a 3-a zi a ciclului menstrual. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...De obicei in perioada menstruatiei nu este posibila o eventuala sarcina dar, sunt si exceptii.

| MaTeOGG a răspuns:

Du-te cu ea la ginecolog, habar nu am, dar cred ca are sanse sa ramana insarcinata. Dc nu ati facut protejat?

| kandaraki explică (pentru MaTeOGG):

Pai daca habar nu ai pentru ce ai mai raspuns?

| Vasilache_Andrei_1998 a răspuns:

Direct Zappy scrie pe tine