| Gabb76 a întrebat:

Buna am întreținut relații sexuale cu iubitul meu pe 26 aprilie iar în după amiaza zilei de 27 aprilie mi-a venit menstruația, menționez că este neregulata și de obicei îmi vine după contact sexual, sunt șanse să fi rămas insarcinata? Mulțumesc anticipat, aștept răspunsuri serioase, ofer funda!

1 răspuns:
| DroIja a răspuns:

Dac-ar fi fost să-mi monitorizez fiecare partidă și ciclurile neregulate, secțiunea asta din TPU ar fi fost plină cu topicurile mele.
Liniștiți-vă, fetelor.